Şal Bağlama Modelleri 2017

Şal Bağlama Modelleri 2017

2017 şal bağlama modelleri, bir önceki yılı aratmayacak kadar çeşitli ve değişik modellere sahip. Bazı tesettürlü genç bayanlarda aldığımız sorular doğrultusunda omuzları ve göğüsleri kapatacak şekilde bol ve büyük şal bağlama modellerinin de olduğu küçük bir şal bağlama videosu paylaşıyoruz. Şal bağlama modelleri 2017 arasından seçtiğimiz bu nadide video ile fikir edinebilirsiniz.

Video içindeki ikinci şal bağlama modeli özellikle omuz ve göğüsleri kapatacak şekilde büyük yapılan örtünme şekillerinden. Güncel videolar ve yazılar ile tesettür giyim, eşarp modelleri ve şal bağlama modelleri ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Şal Bağlama Modelleri 2017 PrTİK
Şal Bağlama Modelleri 2017

Şal Bağlama Modelleri 2017 En Seçme 3 Model

EN Pratik Şal Bağlama Modelleri 2017
Şal Bağlama Modelleri 2017

Sizler için bu yıl en beğendiğimiz şal bağlama modelleri 2017 arasından seçtiğim 3 modeli tanıtmak istiyorum. Bu 3 model de kolay olmakla beraber çok zarif modeller. Bu modelleri uygulayarak sizde şalı ustalıkla bağlayabileceksiniz. Bu modelleri seçerken özellikle eşarp uçlarının göğüs hizasına düşmesine özen gösterdim. Ayrıca pratik olmasına da dikkat ettim. Çünkü zaman zaman sizlerden gelen özel mesajlarda çok karışık eşarp modelleri attığıma dair uyarı alıyorum. Bu sebeple çok kolay ve pratik bir şekilde bağlayabileceğiniz şal bağlama modelleri 2017 videosunu sizlere yazı sonunda sunacağım. Bunun yanı sıra diğer pratik modellerin de linklerini vereceğim, bu modellerden de fikir edinebilirsiniz. Bu modeller de gayet pratik modellerdir.

Şal Bağlama Modelleri 2017
Şal Bağlama Modelleri 2017

Şal Bağlama Modelleri 2017 İncelemesi

Şal Bağlama Modelleri 2017 E
Şal Bağlama Modelleri 2017

Yazı sonunda bu modelleri uygulamalı olarak görebilirsiniz, fakat bu modeller hoşunuza gitmezse üzülmeyin, alternatifiniz var. Sizler için seçtiğim diğer kolay eşarp ve şal bağlama modellerine de göz gezdirebilirsiniz. Gayet hoş ve şık modellerdir.

Reyhan Turhan Türban Bağlama Şekilleri için Tıklayınız

Pileli Şal Nasıl Yapılır Şal Bağlama Yöntemleri

Akıllı Eşarp Bağlama Yöntemi için Tıklayınız

Klasik ve Kolay Şal Bağlama Video için Tıklayınız

Tesettür Düz Büyük Eşarp Modelleri için Tıklayınız

Üstte vermiş olduğum şal bağlama modelleri 2017 diğer zarif büyük eşarp modellerinden yapılma şal ve eşarp bağlamalardan oluşmaktadır. Bu modellere de bir göz atın derim, içlerinden mutlaka hoşunuza giden bir tanesi olacaktır. Bu modellerin hepsinde yine aşağıda verdiğim gibi uygulamalı video bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Pierre Cardin Eşarp 2015-2016 Sonbahar Kış Video

( son güncelleme : 17/12/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status