Şal Bağlama Modelleri Video

Şal Bağlama Modelleri Video

Bu yazımızda videolu ve açıklamalı anlatımla şal bağlama modelleri video ile uygulamalı bir şekilde anlatacağız. Daha önce de size verdiğimiz bir çok şal bağlama modeli anlattık. Yazı sonunda diğer konu ve uygulamalı videoların da linkini vereceğim. İlk olarak sizler için seçtiğim kolye stili hakkında bilgi vereceğim.

Şal Bağlama Modelleri Farklı Tarz Kolye Stili Model

şal Bağlama Modelleri Ilk Adım
şal bağlama modelleri

Bu kısımda adım adım şal bağlama modelleri görselleri ile birlikte anlatacağım. Fakat bu size yeterli gelmezse yazı sonunda yayınladığım videoyu izleyebilirsiniz, uygulamalı olarak mevcuttur.

  • İlk olarak şalı dikdörtgen bir şekilde açık tutuyoruz. Şalın uzun kenarının iki yanından tutup, üst kısmını aşağı doğru kıvırıyoruz.
  • Daha sonrasında kıvrılan kısım içte yani başınıza bakacak şekilde başınıza takıyorsunuz, sonrasında çene altından iğneliyorsunuz.
  • İğnelenmiş kısımdan itibaren iki ayrı parça oluşacak bu parçalardan her birini burgu şeklinde döndürüyoruz.
  • Dördüncü adımda burgu şeklinde döndürdüğünüz parçaları başınızı arkasına geçirip, bağlıyorsunuz.
şal Bağlama Modelleri Ikinci Adım
kolye stil şal bağlama modeli

Göreceğiniz üzere çok kolay ve çokta zarif bir yöntem, özellikle bu yöntemle şal bağlama modelleri genç kızlar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Şal Bağlama Modelleri Açıklama

şal Bağlama Modelleri üçüncü Adım
kolye stili pratik şal bağlama modeli

Anlamayanlar için bu bölümde tekrar detaylı bir şekilde açıklama ihtiyacı hissettim, fakat video izleyerek de uygulamalı bir şekilde şal bağlama modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Video’nun üst kısmında yer alan linklerde bir çok farklı şal bağlama modellerini vermeye çalıştım. Bu şal bağlama modelleri de sizin işinize yarayabilir.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Lazer Şal Bağlama Modelleri için Tıkla

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Suna Yurtalan Eşarp Bağlama Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri

Kolay Eşarp Bağlama Teknikleri Video

 

İlginizi Çekebilir :   HNB Çanta - Şal Eşarp Modelleri

Öncelikle saçınızı toplayıp boneyi takın. Şalı videoda gösterildiği gibi bir miktar kıvırın. Sonra kıvrılan kısım içe gelecek şekilde şalı başınıza takın ve çene altından iğneleyin. Bu iğneleme sonrası başınızın en tepesi bir üçgen şeklini alacak. Şahsen ben bu şekli hiç beğenmiyorum ama yüz tipine uygun eşarp yapma modellerini incelediğinizde bazı yüz tiplerinin bu şekilde güzel durduğunu göreceksiniz.

şal Bağlama Modelleri Dördüncü Adım

Sonra aşağıda oluşan iki ayrı şal parçasını burgu yapmak için döndürün. İkisini de döndürdükten sonra videodaki gibi arka tarafta bağlayarak birleştirin. Hepsi bu karar şal bağlama modelleri hakkında tercihlerinizi yorumda bizler ile paylaşabilirsiniz, bilgi paylaştıkça güzeldir.

( son güncelleme : 02/11/2017 )

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status