Şal Nasıl Bağlanır Video Anlatımlı

Şal Nasıl Bağlanır Video Anlatımlı

Şal eşarp yapmanın çok fazla çeşidi var. Tesettür modası denilen moda çıktıktan sonra ise hem eşarp bağlama modelleri hem de şal bağlama modelleri oldukça fazlalaştı. Bu yazımın sonunda şal nasıl bağlanır hakkında iki farklı uygulamaya şahit olacaksınız

Şal nasıl bağlanır için daha önce de bir kaç model uygulaması göstermiştim. Bunlar ünlü bir e-ticaret sitesinin önerisi olan modellerdir.

Şal Nasıl Bağlanır? Püf Noktaları Nelerdir?

şal Nasıl Bağlanır 2 Farklı Model
Şal Nasıl Bağlanır

Günümüzde eşarplar kadar şalda tesettür günlük kullanımında fazlaca yer tutuyor. Bunun sebebi ise şal modellerin hem çok farklı hem de ipek eşarp modellerine göre daha ucuz olmasına bağlanıyor. Şal eşarp modelleri çok sık olmasının yanı sıra kışın da çok fazla tercih ediliyor, bunda kalın ve uzun olmasının da son derece payı var tabi ki.

Şal nasıl bağlanır ile ilgili bir çok yazımda size bir çok uygulamalı kesitler sundum bu video da çok kolay ve pratik bir şekilde şal bağlamanın inceliklerini göreceksiniz.

Şal Nasıl Bağlanır Uygulamalı Video

şal Nasıl Bağlanır Uygulamalı
Şal Nasıl Bağlanır

Bu video da şal nasıl bağlanır uygulamasını göreceksiniz fakat diğer yazdığımız yazıları ve sizler için hazırlamış olduğumuz videolara bakmayı da unutmayın. Bunun için sizlere aşağıda farklı konularda bir kaç link vereceğim herhangi birisine tıklayarak farklı tarzda şal yada eşarp bağlama modellerine ulaşabileceksiniz.

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Gülsüm Elkhatroushi 2 Renkli Eşarp Bağlama Videosu

15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Gülsüm Elkhatroushi Türban Stili

Şalı Eşarp Gibi Bağlamak için Tıklayınız

Üstteki linklerden farklı tarzlarda şal bağlama ve eşarp bağlama modellerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz bir modeli kolay uygulamasını izleyerek sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Çok fazla uğraş istemeyen bu modellerin her biri bir dakikadan daha az sürede yapabilirsiniz. Umarım bu video da size faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Eşarp ve Şal Askıları

şal Nasıl Bağlanır

Şal bağlamak için istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Ancak yüz tipine uygun şal bağlamak önemlidir. Ama en basit şekilde şal bağlamak için modanisanın hazırladığı bu videoyu izleyerek kolay şal bağlama yöntemini öğrenebilirsiniz. Lütfen şal nasıl bağlanır konumuza yorumlarınızı ve düşüncelerinizi eksik etmeyiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status