Şal ve Eşarp Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şal ve Eşarp Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şal ve eşarp alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda bayanların en çok zorlandığı konulardan birisi, alınacak olan şal veya eşarbın kıyafete taşıdığı uygunluk ile beraberinde istenilen kalite olma özelliğini bir arada elde edebilmektir. Bilindiği gibi renkler kıyafetlerin vazgeçilmez bir parçası olması nedeniyle, uyum çizgisi ön plana çıkmaktadır. Renklerin ve zevklerin tartışılmazlığı ise, kimi zaman zıt renklerin uyum ahengini, kimi zamandan da sakin renklerin zarafetini temsil edebilmektedir.

Renk kombini kararı sonrasında şal ve eşarp alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında, kullanılan kumaşın parlaklığı yer almaktadır. Bu nedenle uzun ömürlülüğünü ilk canlılığıyla devam ettirilmesi isteklerinde ipek tercihlerin ön planda tutulması gerekmektedir. Kumaş çeşidi ile kalınlığı ve duruşu dikkate alınarak tok ve hacimli duruşu sergileyen tercihler yapılmalı ve kırışmama özelliğinin varlığından emin olunması gerekmektedir.

Son olarak şal ve eşarp alırken dikkat edilmesi gerekenler vurgusunda, alınacak olan ürünün kumaş menşei önemi olup, uygun fiyat aralıklarında sunulan üstün kalitedeki markalara yönlenmesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir :   İki Renkli Bone Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status