Şapkalı Şal Modeli Şapkaşal

Şapkalı Şal Modeli Şapkaşal

Şapka seven türbanlı bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri bir şal modeli daha var artık; şapkalı şal modelleri ya da şapkaşal isimli pratik bir model. İpek eşarp bağlandığında önü özenle düzeltilir ve bozulmaması için kimi bayanlar eşarp spreyi kullanırlar kimileri ise içine asetat kağıdı, ince bir sünger kesiti koyarak düzgün durmasını gün içinde sağlamaya çalışır. Tabi böyle bir durumda şapka kullanmanın imkanı yoktur. Tesettürlü bayanların bazılarında şapka sevgisi oldukça yüksekse, teknoloji ve tasarım hayal gücü hanımlara neler yaptırmaz?! İşte buradan yola çıkarak hem şapkamı takarım hem tesettürüme dikkat ederim diyen hanımlar için hazır, kolay, rahatlıkla kullanabilecekleri bir şal modeli Zehrace den geldi; şapkalı hazır şal modeli şapkaşal da diyebiliriz.

Şapkalı Şal Modelleri İnceleme

Pembe şapkalı şal Modelleri
şapkalı şal modelleri

Şapkalı hazır türban ilk bakışta kış aylarına özgü gibi dursa da aslında kumaşına göre yaz aylarında da sıklıkla tercih edilebilecek bir şal modelidir. Nitekim güneşin gözüne gözüne vurduğu türbanlı bayanların elbette hoşuna gidecek bir yenilik.

çiçekli şapkalı şal Modelleri
şapkalı şal modelleri

Birbirinden farklı renkleri ve renk kombinleriyle de Şapkalı Hazır Türban modelini çeşitlendiren Zehrace, şal tasarımları ile kendinden söz ettiren bir tasarım makinası adeta.

Şapkalı Şal Modelleri Galerisi

şapkalı şal Modelleri Siyah Model
şapkalı şal modelleri

Püsküllü şalın her iki yana uzanan uçlarını ister omuzlarınızdan çapraz atın ister tek omuzdan geriye bırakın. Şapkalı hazır türban bağlama şekli çok fazla olmadığından standart bir balama ile çözülebilir. Çok pratik modellerden oluşan şapkalı şal modelleri, yazın çok kullanışlı bir model olabilir. Farklı ren ve çeşitlerdeki bu modeller ayrıca farklı tarzları ile de göz dolduruyor. Şapkalı şal modelleri ile ilgili 12 adet fotoğraf veriyorum. Bu modellere bakınca bir fikir edinebilirsiniz.

Terekli Deniz Başörtüsü için Tıklayınız

Ayrıca bu modeller ile alakalı birde sizler için hazırladığım video vereceğim. Bu modellerden en güzellerini sizler için seçerek bu slaytlı videoya koydum beğeneceğinizi umuyorum. Yeni bir model olması sebebiyle dışarıda çok fazla göremeyebilirsiniz. Fakat internet üzerinden sıkça satılır oldu. Benim çok hoşuma giden bir model, özellikle yaz aylarında çok kullanışlı olacak bir model.

İlginizi Çekebilir :   Aker Doğal Taşlar Koleksiyonu

( son güncelleme : 06/10/2017 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status