Sarar 2017 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

Sarar 2017 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

Sarar eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu birbirinden güzel ve şık eşarp modelleri ile bize merhaba dedi bile. Öncelikle Sarar’ın eşarp markaları arasında kendi çizgisinde devam eden ve her koleksiyonu birbirinden güzel desenler ve renklere dolu olan güvenilir bir marka olduğunu söylemek isteriz. Zaten yıllardır sağlam ve emin adımlarla marka olması da en büyük kanıtı.

Sarar 2017 Ilkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu 21

Sarar eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonunda mor, pembe, somon, bordo, siyah gibi renklerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Pudra, somon gibi pembe ve pastel renkler ilkbahar koleksiyonlarında bir kaç yıldır aralıksız kullanılmaya devam ediyor. Sarar eşarp, açıklı koyulu desenlerinde bu renklere yer vererek bir kez daha bu renklerle ilkbaharı karşılıyor.

Renklerin yanı sıra, Sarar eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu içinde kenarı desenli düz ipek eşarp modellerine de sıkça yer verildiğini görüyoruz. Özellikle alt rengin siyah ve kenar çerçevelerin altın sarısı renginde farklı desen seçenekleriyle pek çok Sarar ipek eşarp modeli var. Yine morun en açık hali lila eşarp modelleri içinde düz renk lila ipek eşarplar kenarı sade desenlerle sizler için tasarlanıyor.

Sarar 2017 Ilkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu 11

Vazgeçilmez çiçek desenlerine kendi stillerinde yorumlayan Sarar eşarp, farklı çiçek desenli eşarplar ile de 2017 ilkbahar yaz sezonuna damga vuracak. Alışılmışın dışındaki çiçek desenleri hem klasik hem farklı olmayı seven tesettürlü genç bayanların oldukça fazla dikkatini çekeceğe benziyor.

Geometrik desenlere ve serbest desenlere de kendince farklı bakan Sarar eşarp, koleksiyonunu oldukça geniş tutarak her zevke yer veriyor. 2017 ilkbahar yaz eşarp koleksiyonlarını sizlerle buluşturmaya devam ederken siz şimdi Sarar eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonu içindeki eşarp modellerine bakın :

İlginizi Çekebilir :   Pudra Eşarp Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status