Sefamerve Çıt Çıt Şal Nasıl Yapılır?

Sefamerve Çıt Çıt Şal Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda yeni bir tasarım olan safamerve de çıkan çıt çıt şallar hakkında bir bilgi verip ardından video da uygulamalı olarak safamerve çıt çıt şal nasıl yapılır bunu anlatacağız. Arkadaşlar ilk olarak çok kullanışlı ve pratik olan bu şallara bir göz gezdirmenizi isterim, içlerinde çok farklı çıt çıt şal modelleri mevcut. Bu modeller piyasaya sürüldüğünden beri şal bağlamak için zaman kaybetmek istemeyenler çıt çıt şal almaya başladı. Eğer nasıl bağlandığını özellikle merak ediyorsanız aşağıda ki çıt çıt şal nasıl yapılır videosuna bir göz gezdirebilirsiniz.

Çıt çıt şal modelleri çok beğenildi ve Sefamerve de tesettür giyim ürünlerini iyi yakalayan ve bayanlarla anında buluşturan bir adres olarak Çıt Çıt Şal modelleri satışı yapıyor. Üstelik kullanım kolaylığı sağlamak için de hem Türkçe hem İngilizce çıt çıt şal bağlama videosu hazırladı.

çıt çıt şal Nasıl Bağlanır
çıt çıt şal

Çıt çıt şallar aslında adından da anlaşılacağı üzere çok pratik bir şekilde çıtçıtlanarak 40 saniye gibi kısa bir sürede bağlanıyor. Ancak çıtçıtların nereden ve nasıl yapılacağı da bir iki seferde öğrenilebilir. Ayrıca engelli kardeşlerimiz için de bu şallar gerçekten çok pratik olacaktır. Bu pratik modeller sayesinde artık eşarp bağlamak çok zor olmayacak.

Sefamerve çıt çıt şal
Sefamerve çıt çıt şal

Daha önceki yazılarımızda da Çıt Çıtlı Şal Modelinden bahsetmiş ve patenti Fazilet Özkan a ait bir şal modeli. Şu an sadece renklerinde farklılık olarak piyasada satılsa da inanıyoruz ki ilerki zamanlarda desenli çıt çıt şallar, lazer kesim çıt çıt şallar gibi pek çok çeşidi olacaktır. Ayrıca şu an tanıtımını yaptığımız çıt çıt şallarda sadece tek bağlama stili yapılıyor. En basit şekilde şal bağlama videolarından izleyebileceğiniz; çene altından birleştirip sarkan iki şal ucunun çapraz şekilde omuzlardan arkaya atılmasıyla en pratik şal bağlama yapılıyor.

İlginizi Çekebilir :   Sarach Çanta 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu
çıt çıtlı şal
çıt çıtlı şal

Çıt çıt şalların belirli kısımlarına çıt çıt eklenerek arap stili şal bağlama yapılabilir. Bu da bizden bir öneri olsun 🙂

Şimdi uygulamalı olarak görebileceğimiz çıt çıt şal bağlama videosuna bir göz gezdirelim, iyi seyirler.

Pratik Şal Modeli Çıtçıtlı Şal Modelleri için Tıklayınız

Çıt Çıtlı Boneler için Tıklayınız

Bedenli Çıtçıtlı Şal Modelleri 2017

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

    • sanırım bu site sadece modelleri gösteren bir site yani alışveriş yapmak istiyorsan ve fiyatları öğrenmek istiyorsan eşarp ve şal satan siteleri gezmelisin galiba

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status