Sefamerve Tesettür Kombinler 2018 – 2019

Sefamerve Tesettür Kombinler 2018 – 2019

Bu yazımızda sefamerve sitesinin bu yıla özgü kombinlerini ele alacağız. Sefamerve tesettür kombinler 2018-2019 modellerinin tüm fiyatlarını ve farklı kombinleri yazımızda bulabilirsiniz. Çok çeşitli modellerden oluşan bu kombinleri kategorilere ayırarak inceledim. Yaz kombininden tutun, ofis kombini, kırış etek kombini, hafta sonu kombini, desenli bol paça kombine kadar bir sürü kombin bulunmaktadır.

 

Sefamerve Tesettür Kombinler 2018 – 2019 İncelemesi

 

 

Bu yazımda çeşitli editör seçimi kombinleri fiyatları ile birlikte vereceğim, çok farklı modeller var, mutlaka beğenmeyeceğiniz modeller çıkacaktır. Fakat genel itibari ile beğeneceğinizden eminim, içlerinde benim çok beğendiğim modeller oldu.

 

Sefamerve Tesettür Yaz Kombini 2018 – 2019

 

Sefamerve Yaz Kombini 2018 - 2019
Sefamerve Yaz Kombini 2018 – 2019

 

Bu kombin daha çok 30 yaş üzeri bayanlara uygun bir kombin olarak öne çıkıyor. Mavi desenlerden oluşan bu kombin fiyat olarak da cazip pantolon 50 lira, tunik 108 lira, şal 8 lira, topuklu ayakkabı ve güneş gözlüğü 50 lira yani toplamda 276 liralık bir kombin. Yaz ayları için çok ideal ve çok rahat bir kombin.

 

Sefamerve Tesettür Desenli Tunik Kombini 

 

Sefamerve Tesettür Desenli Tunik Kombini 
Sefamerve Tesettür Desenli Tunik Kombini

 

Şal, tunik, pantolon ve topuklu ayakkabı 4’lüsünden oluşan bu kombinde bahar ve yaz ayları için güzel bir seçim. Bu tarz tunik pantolon modellerini çok beğeniyorum. Fiyatlarına gelecek olursak şal 19 lira, pantolon 70 lira, tunik 40 lira, topuklu ayakkabı ise 50 lira yani toplam olarak 179 liralık bir model, bir önceki modele göre daha ucuz bir model olarak öne çıkıyor.

 

Sefamerve Tesettür Ofis Kombini

 

Sefamerve Tesettür Ofis Kombini
Sefamerve Tesettür Ofis Kombini

 

Yine sizlere bir 4’lü kombin sunacağım. Bu kombin ofiste çalışan bayanlara yönelik bir kombin, benim beğendiğim bir kombin oldu, sizlerin de beğeneceğine eminim. Çok sade, gösterişsiz bir kombin olarak dikkat çekiyor. Fiyatlara gelecek olursak tunik 80 lira, topuklu ayakkabı 50 lira, pantolon 60 lira, eşarp ise 17 lira yani toplam olarak 207 liralık bir kombin.

İlginizi Çekebilir :   Bakır Kahve Saç Stilleri ve Renkleri 2019

 

Sefamerve Kırış Etek Kombinleri

 

turkuaz kırış etek kombini
turkuaz kırış etek kombini

 

Bu kombinde ki eteği özellikle beğendim, kırış etek bu yıl çok moda oldu. Oldukça ucuz modelleri ile de dikkat çekiyor. Kırış etek pantolon 40 lira, tunik 40 lira, spor ayakkabı 50 lira, şal ise 20 lira olan bu model farklı tarzı ile dikkat çekiyor.

 

kiremit rengi kırış etek kombini
kiremit rengi kırış etek kombini

 

Diğer kırış etek kombinimiz ise kiremit rengi bir etekten oluşuyor. Tunik 30 lira, kırış etek 40 lira, eşarp 25 lira ve ayakkabı 40 lira olan bu model toplamda 135 liradan oluşan bu modeli bayramlık olarak kullanabilirsiniz.

 

Sefamerve Tesettür Haftasonu Kombini

 

sefamerve haftasonu tesettür kombin
sefamerve haftasonu tesettür kombin

 

Bu kombin ise rahat yapısı ile dikkat çekiyor. Hafta sonu pikniğe yada doğa yürüyüşüne gidecekler için yada geziye gidecekler için çok beğendiğim bir kombin. Özellikle kapı oldukça beğendiğimi söyleyebilirim, kap 90 lira, tunik 46 lira, pantolon 110 lira, şal 19 lira toplam olarak 265 liralık bir kombin olarak önde çıkıyor.

 

Sefamerve Tesettür İş Kombini

 

Sefamerve Tesettür İş Kombini
Sefamerve Tesettür İş Kombini

 

Özellikle ofiste çalışan bayanlar için çok güzel bir kombin olan bu kombin ayrıca fiyat olarak da diğer modellere göre daha ucuz olarak öne çıkıyor. Kap 110 lira, şal 23 lira, tunik 30, pantolon ise 76 lira olarak satışa sunuluyor. Toplamda 251 liraya satılan bu model gayet şık bir seçim.

 

Sefamerve Tesettür Okul Kombini

 

sefamerve tesettür okul kombini
sefamerve tesettür okul kombini

 

Üniversiteye giden gençler düşünülerek hazırlanan bu kombin ise sade görünümü ile dikkat çekiyor. Özellikle 18-25 yaş arası gençlere hitap eden bu modelin fiyatları ise gayet uygun. Şal 9 lira, tunik 50 lira, pantolon 40 lira, kap ise 120 liradan satışa sunuluyor. Toplam olarak 219 liraya satılan bu modeli düşünebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Pınar Şems Abiye Modelleri

 

Tesettür Desenli Bol Paça Kombini

 

Tesettür Desenli Bol Paça Kombini
Tesettür Desenli Bol Paça Kombini

 

Bu kombini ise ucuzluğu ve bu ucuzlukta ender bulunabilecek şıklığı için vermek istedim. Çok şık desenli bol paçalı kombin fiyatları ise şu şekilde; şal 19 lira,tunik 60 lira, pantolon ise 70 lira toplamda 149 liralık bir model. Bu modele fiyat olarak en çık yaklaşan model ise triko ikili takım modeli oluyor, son olarak gelin onu da inceleyelim.

 

Sefamerve Triko İkili Takım Modeli

 

Sefamerve tesettür kombinler 2018
Sefamerve tesettür kombinler 2018

 

Son olarak özellikle 30 yaş üstü bayanlar için bu ikili takım modelini vermek istedim. Gayet şık bir model olan bu modeli günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Fiyatlarına gelecek olursak şal 30 lira ve takım 70 lira, toplamda 100 liradan oluşan bu modeli düşünebilirsiniz.

Sefamerve tesettür kombinler 2018 ve 2019 modellerini verdiğimiz bu yazımızda 10 adet model sunduk, eğer bu modelleri beğenirseniz kombin modelleri vermeye devam edeceğiz. Şimdilik bu 10 modelle sınırlı tutuyoruz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status