Sezonun En İyi Şal Bağlama Stilleri

Sezonun En İyi Şal Bağlama Stilleri

Yılın en sevilen kış aylarında, konfor ve zarifliğin bütünleştiği giyim stilleri ve şal bağlama modelleri ile tarzınızı güncelleyin!

Kusursuz bir kış stili için gereken ilk adım, gireceğiniz her ortam, gün ve gece için yapmanız gereken doğru şal bağlama modellerini bilmek oluyor. Alıştığınız bağlama modellerine alternatif olarak farklı model seçeneklerini sizler için derledik…

Al Bağlama Modelleri 2

İnce Dokular Raflara Kalkıyor

Yaz mevsiminin en sevilen ince dokulara ait şal ve eşarp modelleri, raflara kalkıyor. Sıra, yumuşacık ve sıcacık dokunuşlara sahip olan şal modellerini kullanmaya geldi.

Şal kumaşları yünlü ve pamuklu olarak kalınlaşarak, bunların yanında ipek dokular da kışa uygun olarak tasarlanıyor. Boyundan bağlanan ve boynun etrafında dolanan bu yumuşak ve kalın kumaşlar, soğuk havalara karşı koruyucu kalkan oluyor.

Al Bağlama Modelleri 3

Şallara Atkı Modelleri Eşlik Ediyor

Tesettür giyimin klasik şal bağlama modellerine, bu sezon atkı modelleri eşlik ediyor. Soğuk havalardan korunmak için boynu sıcak tutmaya yardımcı olan şal modelleri yeterli olmuyor ve bunları ayrıca omzumuza aldığımız atkılar tamamlıyor.

Al Bağlama Modelleri 4

Sıcak Kışın Anahtarı, Dolama Modeller

Kışın soğuk günlerinde sıcaklığın sağlanması için en uygun şal bağlama modeli dolama oluyor. Asya tarzına sahip olan bu bağlama modeli, şık kombinlerin ve kabanların da tamamlayıcı rolünü üstleniyor. Kalın kumaşları tercih ederek dolayarak bağlanan şalları korunma yöntemi olarak da kullanmak mümkün.

İlginizi Çekebilir :   Dikkat Çeken Tesettür Bloggerlar ve Kombinleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status