Şık Eşarp Bağlama Yöntemi Video

Şık Eşarp Bağlama Yöntemi Video

Rabia Z nin %100 ipek eşarbıyla çok şık bir görünüme sahip olabilir ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere bu modeli şık eşarp bağlama yöntemi ile uygulanmasını göstereceğiz. Modanisa için özel üretilen bu ipek eşarp modellerinden biriyle çok şık bir eşarp bağlama yöntemi sayesinde özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Videolu anlatımda da şık bir eşarp bağlama yöntemini öğreneceksiniz. Daha öncede bir çok şık eşarp bağlama yöntemi vermeye çalıştım il olarak rabia z kreasyonunun güzel eşarpları ile sizleri tanıştıracağım, daha sonra ise bu güzel uygulamayı yazı sonunda paylaşacağım.

Şık Eşarp Bağlama Yöntemi Püf Noktalar

şık Eşarp Bağlama Yöntemi şal Ile
şık Eşarp Bağlama Yöntemi şal

Yazı sonunda verdiğim video da izlediğiniz video da rabia z eşarplarından birisi kullanılmıştır. Sizlere örnek olması açısından burada bir kaç tane şık eşarp bağlama yöntemi vereceğim. Bu modellerden herhangi biriyle bu tarz eşarp bağlayabilirsiniz. Fakat ille de bunu yapmak zorunda değilsiniz, sizler için seçtiğim diğer güzel eşarp bağlama modellerini de linkler halinde vereceğim. Dilerseniz bu verdiğim linklere tıklayarak herhangi birisini seçebilirsiniz.

şık Eşarp Bağlama Yöntemi Dağınık Model
şık Eşarp Bağlama Yöntemi Dağınık Model

Son zamanlarda youtube çok popüler oldu ve bir çok kanal ortaya çıktı, hemen hemen her gün farklı tarz eşarp bağlama modelleri görüyoruz. Ben bu gördüğüm ve beğendiğim modelleri olabildiğince sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyorum. Sizlerde beğendiğiniz modelleri bana gönderebilirsiniz, nitekim sizlerden gelen dönüşleri de burada yayınlıyorum.

Şık Eşarp Bağlama Yöntemi İncelemesi

şık Eşarp Bağlama Yöntemi Renkli Eşarp
şık Eşarp Bağlama Yöntemi

Video da gösterilen şık eşarp bağlama yöntemi, gayet basit bir yöntem olup birkaç harekette eşarbı bu şekilde bağlamanız mümkün olmaktadır. Aşağıda ki linklerden herhangi birisine tıklayarak daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

İğnesiz Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır Videolu Tıkla

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

En özgün 15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri için Tıkla

Bu linklerde ki eşarp bağlama modelleri herkesime hitap etmektedir. Her yaşa uygun her eşarba uygun eşarp bağlama çeşitlerini bulabileceksiniz. Şık eşarp bağlama yöntemi gibi daha bir çok modele ulaşmak istiyorsanız youtube sayfamıza abone olabilirsiniz. Şimdilik bu kadar, umarım videoyu beğenirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Dijital Baskılı Eşarp Modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status