Şık ve Son Moda Kışlık Şort Kombinleri 

Şık ve Son Moda Kışlık Şort Kombinleri 

Şort her ne kadar yazlık bir giyim parçası gibi görünse de doğru bir şekilde kombin edilmesi durumunda kış aylarında da günlük gezmeler için oluşturulan kışlık kombinin bir parçası olabiliyor. Özellikle 18 ila 25 arası genç kızlar; günlük dışarı gezmeleri için kışlık şort kombinleri ararken şortları tercih ediyorlar.

Ancak şortu nasıl kombin ettiğiniz, oluşturacağınız kombinine kışa uygun olması ve tarz sahibi görünmeniz adına önemlidir. Zira mevsim kış olacağı için çıplak bir görünümden uzak durmak gerekir. Bu yüzden de şort giydiğinizde açık kalan bacaklarınızı kalın bir çorap ve çizme ile örtebilirsiniz.

 

çok şık kışlık şort kombini
çok şık kışlık şort kombini

 

Kışlık Şort Kombinleri İncelemesi

 

çok zarif kışlık şort kombini
çok zarif kışlık şort kombini

 

Bu yazımızda kışlık şort kombinleri nasıl yapılır, şort altına hangi tür çorap hangi tür ayakkabı giyilir. En önemlisi şort üstüne ne giyilir gibi konulara değinip 20’den fazla görsel verdik umarım beğenirsiniz.

düğmeli kışlık şort kombini
düğmeli kışlık şort kombini

 

Uzun çizmeleri bu kombinde kullanabileceğiniz gibi, kısa çizmeleri ya da dolgu topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ancak bu kombinin olmazsa olması şortun altına giyilen çoraplar olmaktadır.

 

Şort Altına Çorap

 

elegant Kışlık Şort Kombinleri 
elegant Kışlık Şort Kombinleri

Kışın şort giymek ve bu şekilde bir kombin oluşturmak istiyorsanız; mutlaka altına bir çorap giymelisiniz. Bu çorabın ten rengi bir çorap olmamasına ve daha kalın bir yapıda çorap olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca çok fazla abartıya kaçmadan dantel detayı bulunan çorapları da yine tercih edebilirsiniz. Ancak bu kombinde çorabın mutlaka yer alması gerektiğini ve bacaklarınızın çıplak kalmaması gerektiğini unutmayın.

 

Şort Üzerine Kazak ya da Bluz

 

Kadife Kışlık Şort Kombinleri 
Kadife Kışlık Şort Kombinleri

 

Kışlık şort kombininde biz genel olarak kazak tercih ediyoruz. Kazakları bel kısmından şortun içerisine sokarak, uzun kalmasının önüne geçiyoruz. Siz bunu bir bluz ile de kombinleyebilirsiniz. Ancak üste giyilen parçanın şortun içerisinde kalmasına özen gösterin.

İlginizi Çekebilir :   Kırmızı Şal Nasıl Kombinlenir?

 

Hırka ya da Palto

 

kalın kot kışlık şort kombini
kalın kot kışlık şort kombini

 

Şort kombininde sıra geldi son noktaya… Şortu giydik, çorabı ve çizmeyi de giydik, kazak ya da bluzdan bir seçim yaptık, üzerine ne giyeceğiniz. Genelde bu kombinin üzerine havanın durumuna göre hırka ya da palto tercih edebilirsiniz. Eğer hava aşırı soğuk ve yağışlı ise palto tercih etmenizi, serin ama çok soğuk değil ise; hırka tercih etmenizi öneriyoruz. Hırka ya da paltonun boyunun şortun boyu ile aynı hizada kalmasına özen göstermelisiniz.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status