Silk Blue Şal Modelleri A101 Marketlerinde

Silk Blue Şal Modelleri A101 Marketlerinde

A101 marketlerde silk blue şal modelleri 12 ekim tarihinden itibaren satışa sunulacak. Bu modeller düz renk modeller olmakla birlikte henüz kumaş içeriğini bilmiyoruz. Fakat malum önümüz kış olduğu için pamuk oranı en az %50 olan modeller olacağını tahmin ediyorum. Bu modeller 4,95 TL’den satışa sunulacağı duyuruldu.

9 Farklı modeli ile dikkat çeken silk blue şal modelleri siyah, gri, mavi, pembe, turuncu, bordo, lacivert, kırmızı, bej renkleri ile dikkat çekiyor. Fiyatları gayet uygun olan silk blue şal modelleri 12 ekim perşembeden itibaren A101 raflarında yerini alacak.

Silk Blue Şal Modelleri

Silk Blue şal Modelleri
Silk Blue şal Modelleri

Daha önce çok bilmediğimiz bir marka ile a101 mağazalarına giriş yapan silk blue şal modelleri, ayrıca çorap, kız, erkek uzun kollu çocuk pijamaları ile de dikkat çekiyor.

Ayrıca 3’lü çorap modelleri ile de dikkat çeken silk blue markası, kadınlarda 34-40 numara arası, erkeklerde ise 40-44 numara arası modelleri ile dikkat çekiyor. Soket çorap modelleri ile dikkat çeken bu 3’lü çoraplar farklı modellere sahip. Bu çorapları da 12 ekimden itibaren geçici süre ile A101 marketlerde bulabilirsiniz. Silk blue kadın ve erkek çorapları 3’lü olarak 5,95’ten satışa sunuluyor.

Silk Blue çocuk Uzun Kollu Pijama

Son olarak silk blue markası uzun kollu çocuk pijaması modelleri her cinse 2 farklı model seçeneği sunuyor.Erkek pijamalar da motosikletli ve arabalı modelleri ile kız pijamalarda ise ceylanlı ve köpekli modelleri ile öne çıkıyor.

Tüm şal modellerini ve renklerini galeride vermeye çalıştım birde, silk blue şal modelleri ile ilgili bir video hazırladım umarım hoşunuza gider. Silk blue pijama takımının %100 pamuk olduğunu da belirtmek isterim, zaten sizde bakarsınız.Silk blue soket çoraplar hakkında pek bilgi sahibi değilim fakat 12 ekimden itibaren mağazalarda görebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir :   Günlük Kullanılan Şal Modelleri 2017

Silk Blue Soket Çorapları

Bu bölümde ise silk blue soket çoraplarına yer vermek istiyorum 3’lü olarak satılan bu modeller 5,95’ten satılacak. Kalite olarak inceleme fırsatım olmadı ama görsellerde güzel görünüyor. Sizler için görselleri de atacağım. Fakat 12 Ekim Perşembe gününden itibaren silk blue şal modelleri ve çorapları inceleyebilirsiniz. Lütfen bu modelleri kullanıyorsanız yorum yapmaktan çekinmeyin.

Silk Blue çorap 3lü
Silk Blue çorap

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status