Silk Home Eşarp Modelleri 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Silk Home Eşarp Modelleri 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İlkbahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte Silk Home Eşarp Modelleri 2018 beyaz, kırmızı, haki yeşil renklerle dikkat çekiyor. Bu serinin en önemli özelliği ise twill ipekten üretilmesidir. Twill ipeği daha önceden duymayanlar olabilir.

Twill İpek

Genellikle ipek eşarp modellerinde iki tür kumaş kullanılmaktadır. Bunlar twill kumaşı ve sura kumaşıdır, ikisi de ipek olmakla beraber çok küçük farkları vardır. Bir çok kişi bu iki kumaşı ham maddenin özelliği sanmaktadır fakat sanılanın aksine twill ve sura ipek kumaşları dokumanın özelliğidir. Silk Home Eşarp Modelleri 2018 hepsi ipek kumaştan oluşmaktadır.

Ürün etiketin de aksi belirtilmediği sürece twill ve sura ipekleri %100 ipek kumaşıdır.

Twill ve Sura İpeğinin Farkları Nedir? diye soracak olursanız aslında çok basittir. Twill ipekten yapılan eşarpları görenler bilir, twill ipek sura ipeğe göre daha mattır ve daha hacimlidir. Sura ipek ile twill ipeği karşılaştıracak olursak, sura ipek twill ipeğe göre daha parlaktır ve kaygandır, şekil verilmesi daha zordur.

Bu kadar bilginin ardından Silk Home Eşarp Modelleri 2018 gelecek olursak, sizler içi hazırladığım 15 modeli galeriye ve videoya ekleyeceğim.

Şimdi sizler için seçmiş olduğum hoşuma giden 3 modeli tanıtıyorum, geri kalanını yazının sonunda bulabilirsiniz.

Bahar renkleri ve çiçeklerin muhteşem buluşması

Bu model krem renk üzerine pastel çiçekler ile süslenmiş adeta baharı yansıtan bir modeldir. Silk Home Eşarp Modelleri 2018 seçme parçalarından biridir, bana göre 30 yaş ve üzerine güzel gidecek bir eşarptır. Bu modelin bir diğer özelliği ise her renk kıyafet ile uyum içerisinde olmasıdır. Bu eşarp ile nar çiçeğinden tutun siyah renklere kadar büyük bir renk aralığında bir kıyafet tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Eşarbınız Gerçek İpek mi?

Silk Home Eşarp Modelleri

Mavi ve pembenin olağanüstü uyumu

Bu eşarp modeli de bana göre 30 yaş üzerinden çok genç kızlara daha çok yakışacaktır. Canlı ve açık renkler olduğu için çok kullanışlı bir modeldir. Beyaz ve açık kıyafetlerle birlikte giyilebilir. Ayrıca hem beyaz tenlilere hemde esmer tenlilere çok yakışan bir modeldir. Bu modeli tercih ederseniz eşarbı bu şekilde bağlamayı unutmayınız. Çünkü arka kısımın pembe olması ve aşağıya doğru sarkması hoş görünecektir. Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arasında gençler için beğendiğim ve ilk olarak tercih edeceğim modeldir.

Silk Home Eşarp Modelleri 4

 

Yeşil, Mor ve Mavinin Uyumu

Bu parça ise Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arasında en beğendiğim modellerden birisidir. Renklerin uyumu sizinde gözlerinizden kaçmıyordur. Bu model kır düğünlerinde, piknik tarzı etkinliklerde ve açık hava davetlerinde sizlere çok yakışacak bir üründür. Fakat tek tip renkte bluz yada elbiseler giymeniz de fayda var. Çünkü üç rengin buluşması olduğu için altına giyeceğiniz kıyafet bir kaç renkten oluşunca uyuşmazlık yaşayabilirsiniz.

Silk Home Eşarp Modelleri Twill Ipek

Bonus: Eşarp Bağlama Tarzı

Bu ürün Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arsında bağlanış tarzı ile çok dikkatimi çekti, ürünün kendisi de güzel olsa da bu eşarp bağlama stili bambaşka bir hava katmış, sizler de bu şekilde bağlayıp deneyebilirsiniz.

Silk Home Eşarp Modelleri 7

Silk Home Eşarp Modelleri 2018

Sizler için hazırlamış olduğumuz Silk Home Eşarp Modelleri 2018 adlı videoya buradan ulaşabilirsiniz. Galeri için sayfanın en altına ininiz.

İşte bu seriyi fotoğraf galerisi halinde görebilirsiniz, başlamak için herhangi birine tıklayınız.

Lütfen Silk Home Eşarp Modelleri 2018 arasından seçtiğiniz modeli yoruma yazınız, bu sayede diğer kullanıcılara da fikir vermiş olursunuz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status