Silk Home İpek Eşarp Modelleri

Silk Home İpek Eşarp Modelleri

Silk Home ithal ipek eşarplar birbirinden farklı desenleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Silk home ipek eşarp modelleri ile ilgili bir çok örnek vereceğim bu yazımda silk home markasının çıkardığı modelleri daha iyi tanıyacaksınız. Bu yazımızda özellikle çiçek desenli ipek eşarpları bir kenara bırakıp geometrik şekilli ve göz yanılması desenleriyle çok ilginç tasarımlar taşıyan ipek eşarpları derledik.

Silk Home İpek Eşarp Modelleri İncelemesi

Silk home ipek eşarp modelleri bu yıl çiçekli ve renkli desenler ile öne çıkıyor. Ben aslında bu tür karmaşık renklere sahip eşarpları sevmem fakat bazı modelleri benim ilgimi çekmeyi başardı. Bu modelleri sizler için derledim.

Beyaz Siyah Silk Home İpek Eşarp Modelleri
Siyah Silk Home İpek Eşarp Modelleri

Bu tarz modellerle sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu tarz beyaz ve desenli modeller adeta bu kreasyonun önemli bir parçası.

Yuvarlak Desenli Silk Home İpek Eşarp Modelleri
Silk Home İpek Eşarp Modelleri

Benim en çok hoşlandığım parçalar, bu tarz renkli canlı eşarp modelleridir. Bu tarz modeller özellikle genç kızlara çok yakışmaktadır. Bu şekilde renkli modeller de bir çok eşarp modeli bulunmaktadır.

Koyu Renk Silk Home İpek Eşarp Modelleri
Koyu Renk Silk Home İpek Eşarp Modelleri

İşte bu tip modellerde beyaz bluz ve elbiseler çok şık giden eşarp modelleridir. Özellikle kahverengi ve yeşilin buluşması koyu renk oluşu açık giysilerle çok güzel bir kombin oluşturmaktadır.

Mor Yeşil Silk Home İpek Eşarp Modelleri
mor silk home eşarp modeli

Bu model tasarımlarını sık olarak görmekteyiz, silk home de kendine özgü bir tasarımla bu model ile karşımıza çıkmıştır. Ben oldum olası bu şekilde modellerden hoşlanmam.

Silk Home İpek Eşarp Modelleri Renkli çiçekli
çiçek desenli ipek eşarp modelleri

Çiçekli modeller oldum olası ilgimi çekmiştir. Gerçekten sade tasarımı olsun, her kıyafetle kombin yapılması olsun çok kullanışlı modellerdir.

Desenli Silk Home İpek Eşarp Modelleri
desenli silk home eşarp modelleri

Sizlere bu yazımda silk home ipek eşarp modelleri ile ilgili bir galeri ve yazı sonunda bir video vereceğim. Göz yanılsamalı ipek eşarpların renklerle dansı bu olsa gerek. İşte o muhteşem desenli ipek eşarplar.

İlginizi Çekebilir :   Vakko Eşarbın Öyküsü-Video
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status