Siyah Beyaz Bayramlık Kombinleri

Siyah Beyaz Bayramlık Kombinleri

Siyah ve beyaz.. İki zıt ama birbiriyle o kadar uyumlu iki renk. Siyah rengin asaleti ile beyaz rengin saflığı bir arada. Eşarp modelleri arasında diğer renkler gibi birbirine uyumlu renkler arıyorsanız siyah beyaz renkler tam da aradığınız iki uyumlu renktir.

Siyah etek ceket takımları ile, siyah elbiselerle  ve  siyah beyaz yaptığınız kombinlerle gayet rahat kullanabileceğiniz eşarp renkleridir siyah beyaz.

Bayramlık tesettür kombinleri arasında siyah beyazın yeri ayrıdır. Siyahın asaleti, zarif ve şık duruşu nedeniyle oldukça fazla tercih edilen renklerin başında gelir. Bayramlık olarak aldığınız siyah beyaz kombinleri sonra da oldukça rahat kullanabilirsiniz. Düğünlerde nişanlarda ve tüm özel günlerde siyah kurtarıcı bir renk olarak önünüze gelir.

Siyah beyaz ipek eşarplar da bu kombinlerin tamamlayıcısı olarak görülür. Yaz olması sebebiyle sadece ipek eşarplar değiş şala eşarplar da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bu bayram da yine en fazla kullanılan renk siyah olacak ve beyaz olacak. Etek ceket takımlarında, elbiselerde, dış giyimde ve başörtülerde siyah beyaz olmazsa olmazlarınız olsun.

İlginizi Çekebilir :   Tuğba İpek Eşarp Outlet
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status