Spor Kıyafetlere Uygun Nasıl Eşarp Bağlanır Video

Spor Kıyafetlere Uygun Nasıl Eşarp Bağlanır Video

Gün içerisinde yapılan türban bozulabilir, rahatsız edebilir veya saçlarınız eşarp kenarlarından çıkabilir. Bunun için saçınızı sıkı toplamalı ve boneyi iyi bağlamalısınız. Bu yazımda spor kıyafetlere uygun eşarp bağlama nasıl yapılır konusu üzerinde duracağım. Kullanılan eşarbın kumaş yapısı da önemlidir. Çünkü terletmeyen kumaşlardan yapılan eşarp ve şallar sizi rahatsız etmeyecektir.

Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama

Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama Nasıl Olur
Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama

Özel günler için yaptığınız türbanlar kadar spor kıyafetler için yapılan eşarplar da önemlidir. Hem spor kıyafete uygun olmalı hem de rahat ettirmelidir. Spor kıyafetlere uygun eşarp bağlama modelleri kullanışlı ve kolay kolay bozulmayan modellerdir. Bu modelleri spora giderken ve spor sırasında kullanabilirsiniz. Genelde kapalı bayanlar spor için hazır eşarpları tercih etmektedir. Bu modeller için aşağıda vereceğim akıllı eşarp teknolojisini anlattığım yazıya göz atabilirsiniz. Çok kolay bağlana bilirliğinin yanı sıra ayrıca kolay kolay çözülmeyecek bir eşarp modelidir.

Akıllı Eşarp Bağlama Modelleri için Tıklayınız

Bu videoda spor kıyafetlere uygun tarzda bir eşarp bağlama modeli kullanılıyor. Önce eşarp çene altından ortalanarak takılır. Eşarbın öne sarkan uçlarından biri ve arkada kalan uç diğer omuzda birleştirilir ve ister düğümle ister bir eşarp aksesuarı ile bağlanır. Kalan uç da boynun örtülmesi için diğer taraftan arkaya iğnelenir.

Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama
Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama

Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama Uygulaması

Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır
Spor Kıyafetlere Uygun Eşarp Bağlama

Spor kıyafetlere uygun eşarp bağlama modellerinin yanı sıra aşağıdan diğer bir kolay şal bağlama modeli olan çıtçıtlı şalları tercih edebilirsiniz. Bu tür modeller çok kullanışlıdır sadece spor yapmak için değil dışarıda acele işiniz olduğunda gayet kullanılabilir modellerdir. Bu tarz modelleri her zaman tercih edebilirsiniz pratik yapısıyla sizi yormaz.

Pratik Şal Modeli Çıtçıtlı Şal Modelleri için Tıklayınız

Çıt Çıtlı Boneler için Tıklayınız

Bedenli Çıtçıtlı Şal Modelleri 2017

Sefamerve Çıt Çıt Şal Nasıl Yapılır için Tıklayınız

Videoyu izleyerek uygulamalı gördüğünüzde bu eşarp modelini yapmak daha kolay olacaktır. Video da göreceğiniz üzere bu tarz bir eşarp bağlamayı saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Gayet kullanışlı ve kolay bir modeldir. Benim çok sevdiğim spor kıyafetlere uygun eşarp bağlama uygulamalarının yanı sıra üstteki videoları da inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Son Moda Eşarp Bağlama Stilleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status