Süslü Gelin Ayakkabı Modelleri 2017

Süslü Gelin Ayakkabı Modelleri 2017

Her kıyafetin her aksesuarın süslüsünü isteyen bayanlar elbette en güzel ve özel günlerinde de süslü püslü olmak isteyeceklerdir. Kabarık ve yerlere kadar uzanan hatta ayakkabıların hiç görülmediği bir gelinin bile o süslü ayakkabıyı alma gibi bir inadı tutacaktır.

Peki bu süslü gelin ayakkabıları 2016 ve 2017 yılında da çok görecek miyiz? Elbette göreceğiz. İncili, taşlı, dantelli, isme özel yazılı, tarih yazılı vs pek çok gelinlik ayakkabısı modeli mevcut.

Son bir kaç yılda da konverse gelin ayakkabıları da hem çok tercih edilir hem de çok rahat ettirir oldu. Bunun yanında dolgu topuklu gelin ayakkabı modelleri ve 2017  platform topuklu gelin ayakkabıları da sıklıkla tercih ediliyor.

Olmazsa olmaz gelin ayakkabılar da sadece beyaz ve ekru renk değil artık hemen hemen isteğe göre farklı renklerde kullanılıyor. Özellikle bağcıklı gelin ayakkabı modellerinde bağcıkların yerini renkli kurdalelerle süsleyebilir kendi stilinizdeki gelin ayakkabınızı tasarlayabilirsiniz.

Gelin ayakkabısı tasarlayan pek çok yer var. Sosyal medyadan ya da sırf bu iş üzerinde çalışan yerler de var. Ancak kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Biraz dantel, bir avuç kristal taş veya inci istediğiniz ve gelin çiçeğine uygun kurdale ile bu işi bitirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Tuğba & Venn' de %50 İndirim Var!
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status