Tekbir Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp Modelleri

Tekbir Eşarp Modelleri

Sektörün öncülerinden olan Tekbir Eşarp, sanatsal eşarp modelleri ile bu sezonda göz dolduruyor. Kullandığı modern çizgili desenler ile gençlerin oldukça dikkatini çeken Tekbir Eşarp modelleri, yaptığı kampanyalar ile de herkes tarafından ulaşılabilir bir marka olma yolunda. Kaliteyi ve şıklığı, uygun fiyata sunuyor.

Kenarları Desenli Modeller

Bantlar şeklinde, sadece eşarbın kenarlarında yer alan desenler, eşarbın orta kısmını boş bıraktığından, örtüldüğünde; yüzün etrafında desen olmamasını, sadece boyun kısmının desenli olmasını sağlayarak, örten kişinin yüz hatlarının, daha belirgin olmasını sağlayan bir model.

Koyu Renkli Modeller

Daha az desen ve siyah, lacivert, koyu kahverengi gibi renkler ile hazırlanan modeller, her zevkin hitap edeceği, ciddi bir görsellik sağlıyor. Parlak saten ipekten üretilen bu modeller, uygun renkli feraceler ile kombinlendiğinde, ofis ve işyerleri için son derece uygun görünüyor. Bant desendeki renkler veya ortada kalan boş aladaki renkler ile farklı görünebilirsiniz.

Çizgili Modeller

Karmaşa yaratmadan, belli bir mantık ile birbirine paralel çizgiler ile donatılmış eşarplar, takan kişinin yüz hatlarına dikkati yoğunlaştırmayı sağlıyor. Kıyafete uygun renkler seçildiğinde, oldukça çarpıcı sonuçlar ortaya çıkabiliyor.

Çiçek Desenli Modeller

Geometrik desenler ile birlikte kullanılmış olan çiçek desenleri, moda renkleri de içerdiğinden,  sezonun trendlerini yansıtmayı başarmış. Eşarp ile kıyafetlerin kombinlenmesini oldukça kolaylaştıracak, bir den çok rengi aynı anda kullanıldığı modeller, dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir :   Rengarenk Eşarp Dünyası
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status