Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Evlenmek çok zorlu bir süreç, bu sürecin parçası olan gelinlik seçimi de gelin adaylarının tatlı telaşı, fakat gelinlik seçimi kadar önemli olan bir konu daha var o da gelin başı modeli seçmek. Bu noktada bizde bu yılın en tren modellerini yani tesettür gelin başı modelleri 2018 için hazırladığımız tüm modelleri derledik.

Taşlı Tesettür Gelin Başı Modelleri
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Bu yılın olmazsa olmazı olan tüm modellerini sizler için derledik. Taçlı tesettür gelin başı modelleri, sade tesettür gelin başı modelleri, çiçekli tesettür gelin başı modelleri olmak üzere hepsini ele almaya çalıştık. Bu yıl tesettür gelin başı modelleri 2018 de, model seçerken çok zorlanmayacaksınız. Çünkü bu yazıda en güzel modelleri bulabileceksiniz.

Saray Tesettür Gelin Başı Modeli
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Bu modelleri seçerken en çok kullanılan ve yenilikçi modeller olmasına özen gösterdik. Çok farklı çeşitli modeller olsa da, bu yazımdaki modeller hiç eskimeyen sürekli güncellenen tesettür gelin başı modelleridir.

Boneli Tesettür Gelin Başı Modeli
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018
2018 Tesettür Gelin Başı Modelleri
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Taçlı Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Bir çok gelin başı modeli olsa da ben nedense tesettürlü gelinlere en çok yakıştırdığım modellerden birisi taçlı tesettür gelin başı modelleri 2018 oluyor. Çok farklı tarzları olsa da her tip gelinliğe uygun modelleri ile dikkat çekiyor, eskimeyen bir modası var. Yıllardır taçlı gelin başı modellerini kuaförlerde görüyoruz. Bu model de çok çeşit olmasında ki temel mantık yıllardan beri çok çeşitli modellerin yapılmasıdır.

Süslemi Tesettür Gelin Başı Modeli
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Sade Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Hafif Sade Tesettür Gelin Başı

Yeni gelin adaylarının çoğu özellikle tesettürlü hanımlar sade gelinlik modellerini çok seviyor. Bu sebeple sade tesettür gelin başı modelleri, bu tip sade gelinliklere çok güzel yakışıyor. Sadelikten ödün vermeyen fakat şık olmak isteyen hanımlara göre bir çok modelimiz mevcut. Sade tesettür gelin başı modelleri 2018 her tip gelinliğe de uygulanabiliyor, çok fazla sırıtmıyor.

İlginizi Çekebilir :   Alvina Farklı ve Modern Abiye Elbise Koleksiyonu

Sade Tesettür Gelin Başı Modeli

Tesettür İncili Gelin Başı Modelleri 2018

Yine her yıl olduğu gibi bir gelenek haline dönüşen incili gelin başı modelleri ise bu yıl yine modaya girmeyi başarıyor. Genelde incili gelin başı modelleri kınalar da yaptırılsa da, düğün de de gelin başı olarak tercih edilebiliyor. Kendine özgü bir stili olan incili gelin başı modelleri, bu yıl da sıkça karşılaşacağımız modellerden olacaktır.

2018 Incili Gelin Başı Modeli
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018
Incili Gelin Başı Modeli 2018
Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Incili Parlak Taşlı Gelin Başı Modelleri 2018

Çiçekli Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

 

çiçekli Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018
Incili Gelin Başı Modelleri 2018

Farklılık isteyen gelin adaylarının tercihi ise çiçekli tesettür gelin başı modelleri 2018 oluyor. Bu modelin en büyük dezavantajı ise pahalı olması bir de her kuaförün bu gelin başı modelini bilmemesi.

Birde çiçekli tesettür gelin başı modelleri canlı ve yapma olarak ikiye ayrılıyor. Eğer canlı çiçekli gelin başı modeli isterseniz hava durumuna dikkat edin çünkü canlı çiçek olduğundan çok fazla dayanamayabiliyor. Eğer çok uzun saatler başınızda duracaksa yapma çiçekli tesettür gelin başı modeli tercih edebilirsiniz. Bunun kararını siz verin.

Tesettür Kına Başı Modelleri 2018

 

önü Taşlı Pembe Tesettür Kına Gelin Başı Modelleri

Tesettür gelinlik konusunda en sık rastladığımız konu ise kına modelleri, bildiğiniz üzere kına modelleri son yıllarda tesettür giyim de çok çoğaldı. Tesettür kına başı modeli yine tesettür kına modeline göre belirleniyor. Çok farklı bindallı modellerinin çıkması ile, bindallı modellerine ait standart tesettür kına başı modelleri de birlikte geldi. Çok fazla çeşit olan tesettür kına başı modelleri 2018 de sizlere vermiş olduğumuz seçimlerimizden birini yaptırabilirsiniz.

Sizler için hazırladığım tesettür gelin başı videosunu da buraya ekliyorum. Umarım içlerinde beğendikleriniz olur, yorum yazmayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status