Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

Düğün mevsimi açıldı tesettür gelin damat fotoğrafları hakkında bir yazı yazmakta bize şart oldu. 150 adet tesettür gelin damat fotoğrafları vereceğimiz bu yazıda tesettürlü gelinler ve damatların ne kadar romantik görüneceği sizleri şaşırtacak. Dünyanın dört bir yanından şirin romantik tesettür gelin damat fotoğrafları topladık ve sizler için en iyi 150’sini seçtik umarım beğenirsiniz.

Sizler de düğünleriniz de o büyük günün öncesinde en güzel anılarınızı kaydetmek ve yıllarca unutulmamasını sağlayacak özel fotoğraflarınızın olmasını istiyorsanız bu koleksiyona bakmadan geçmeyin derim. Bu fotoğraflardan tesettürlü gelinlik modelleri adına ve bir çok çekim stili ile ilgili fikir edinebilirsiniz. Fotoğrafçınız ile görüşüp bende bu tarz bir fotoğraf istiyorum diyebilirsiniz. Sizler için fikir olmasını sağlayacak tüm fotoğrafları paylaşacağım.

Genelde bu çekimlerden önce utangaç olan damatlar da bu fotoğraflardan duruş konusunda bir fikir edinebilir, lafı daha fazla uzatmadan fotoğraflara geçelim.

Birbirinden Güzel Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

tesettür gelin damat fotoğrafları
tesettür gelin damat fotoğrafları

Düğünler İslam’da çok büyük bir öneme sahiptir. Son zamanlarda düğünü ölümsüz kılmak için yapılan dış çekim fotoğraflar artık bir çok düğünün parçası haline geldi. Artık çok sık karşılaştığımız dış çekim fotoğraflarına yeni bir soluk kazandıran dünyada ki bir çok fotoğrafçının çektiği fotoğrafları bu yazıda sizlere sunuyoruz. Bu resimlerde ki hava, arka plan ve çiftlerin birbirlerine bakışları adeta her şeyi özetliyor.

Yakın Çekim Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

 

tesettür gelin damat fotoğrafları
tesettür gelin damat fotoğrafları

Bu fotoğrafta da göreceğiniz üzere yakın çekimden alınan damat ve gelinin dış çekim pozları ve dış çevrenin görkemi ile süslenen arka planlar ile ortaya çok güzel işler çıkıyor. Yakın çekim de odak damat ve gelinin bakışları olarak seçiliyor, bu da aranızda ki sevgi bağını çok güzel özetliyor. Her dış çekimin olmazsa olmazı yakın çekimler, galeriyi incelediğinizde daha iyi anlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir :   Abiye Elbise Yerine Pul Payetli Bluz ve Ceketler

Arka Planın Önemi

tesettür gelin damat fotoğrafları
tesettür gelin damat fotoğrafları

Her çift için arka plan çok önemli olmasa da bazı çiftler arka plana çok önem veriyor. Sırf bu yüzden ana resimde gördüğünüz üzere Paris’e gidenler var, yada körfeze yakın bir şehirdeyseniz, arka planda deniz kum güneş almak üzere bu tarz yerler tercih edilebiliyor. Bunların dışında arka plan olarak değirmenler, harabe evler, taş evler de tercih edilebiliyor. Bunlar bulunduğunuz yerler de ki imkan dahilinde ayarlanıyor. Fakat arka plana çok önem veren gelinler balayında da dış çekim yaptırabiliyorlar. Ana resimde gördüğünüz çift gibi, bu çiftler Eyfel kulesi önünde dış çekim yaptırmış.

Aksesuar Temalı Dış Çekim

Tesettrü Gelin Damat Fotoğrafları 90
tesettür gelin damat fotoğrafları

Ana görselden de anlaşılacağı üzere bu grupta genel olarak bir 3D aksesuar seçiliyor, gelin ve damat ise bu figürleri eline alıp poz veriyor. Gayet eğlenceli olan bu çalışmalardan sıkça görmek mümkün. Bu çalışmaların en güzel tarafı ise özgün ve eğlenceli olmaları sizlerde bu tarz bir çekim tercih ederek külfetli olan dış çekimi güzel hale getirebilirsiniz.

Mesajlı Dış Çekim Gelin Damat Fotoları

Tesettrü Gelin Damat Fotoğrafları 64
tesettür gelin damat fotoğrafları

Bu dış çekimlerde genelde bir tabela ile mesaj verilir. Bu mesajlar ise evlenme günü, bıyık gibi kartondan aksesuarlar, kartona yazılmış sözler olabilmektedir. Bu çalışmalarda da mizah ön plana çıkmaktadır. Bu tür çalışmaları genelde tüm çekimlerde kullanmazlar, sadece bu şekilde araya 2 fotoğraf sıkıştırıp, bu fotoğrafları albüm kapağı yaparlar. Benim çok sevdiğim bu fotoğrafları sizde dış çekim de kullanmak üzere fotoğrafçıya rica edebilirsiniz.

Eğlenceli Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

Tesettrü Gelin Damat Fotoğrafları 37
tesettür gelin damat fotoğrafları

Bu fotoğrafa bakınca yüzünüzün gülümsediğini görür gibiyim. Gerçekten çok eğlenceli, görenleri gülümseten tarz da olan bu fotoğrafları çok seviyorum. Sizlerde albümünüz için bu şekilde bir kaç poz verebilirsiniz. Gayet eğlenceli olan bu fotoğraf modelleri tesettür gelin damat fotoğrafları arasında çokça kullanılan bir stil.

İlginizi Çekebilir :   Dolce & Gabbanna Tesettüre Girdi!

Romantik Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

Tesettrü Gelin Damat Fotoğrafları 36
tesettür gelin damat fotoğrafları

Bu stil de eğlenceli tesettür gelin damat fotoğraflarının aksine çok ağır ve romantik bir stil olarak ön plana çıkıyor. Romantik ve ağır takılan çiftler genelde bu çekimlerden hoşlanıyor. Dış çekimler sizin tarzınıza göre yapılıyor. Fotoğrafçıya önceden beğendiğiniz bu stilleri gösterirseniz, dış çekimleriniz daha kolay olacaktır. Nitekim fotoğrafçınız sizin tarif ettiğiniz şekli anlamayabilir, fakat örnek pozlar görürse daha anlaşılır olacaktır.

Yakın Temas Tesettür Gelin Damat Fotoğrafları

Tesettrü Gelin Damat Fotoğrafları 24
tesettür gelin damat fotoğrafları

Başlıktan anlaşılacağı üzere yakın temasta gerçekleştirilen bu çekimler, gayet romantik ve çarpıcı olarak öne çıkıyor. Benim çok beğendiğim bu tarz foto stili, genellikle her çekimde kullanılıyor. Çok ağır bir duruş ile ve gülümsemeden birbirine romantik bakışlarla yapılan bu çekimi sizlerinde beğeneceğine eminim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status