Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri bu sezon trendleri arasında ilk sırayı kabarık gelinlik modelleri almaktadır. Bu modellerde sezonun kusursuz tasarımcıları, pırıltı detayıyla, süslü işlemeler dışında dantel ve şifonları ön plana taşımıştır. Üst beden kısmının tümüyle taş işlemesi, omuzlarda devam eden gipürler, etek kısmında sunulan kat tüller görkemi ve ihtişamı tesettürlü gelin adaylarıyla sunmaktadır.

Tesettürlü Gelinlik Modelleri
Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri tercihlerinde ikinci sırayı ise, kaftan modelleri olup, üzerindeki işlemelerin trend vurguları ile Osmanlı yansımasını gümüş ve altın simli iplikler ile sırma işlemeleriyle otantik bir ruhun yansımasının elde edilmesi sağlanmıştır. Zarafeti yumuşak fakat güçlü tercihlerle elde etmek isteyen bayanlara 2015 trendi saten tercihlerde kabarık veya balık kesimlerde geniş duruşları sunmaktadır.

Kapalı Gelinlik Modelleri
Kapalı Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri tercihlerinde ince, fakat güçlü bir detay olan duvak tercihleri de farklı işleme ve uzun duruşlarla gelinliklere uygunluk oluşturup, bütünlüğün elde edilmesini zengin bir çatı altında tesettürlü bayanlara sunmaktadır. Renk trendlerinde ise, kırık beyaz ve kremin açık tonları ile kirli beyaz yer almaktadır.

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Tesettürlü Kuyruklu Gelinlik Modeli
Tesettürlü Kuyruklu Gelinlik Modeli

Tesettür gelinlik modelleri bu yıl farklı uzun kuyruklu gelinlik modelleri ile rafları süsleyecek. Bu yıl çok tutulan tesettür kuyruklu gelinlik modelleri kuyruğunda ki süslü işlemeler ve pırıltılı detaylar ile dikkat çekiyor. Uzun kuyruklarda ki dantelli işlemeler, taşlı işlemeler, dantel ve şifonlar çok hoş duruyor. Fotoğrafları görünce siz de bana hak vereceğinizden eminim. Bu model en büyük handikap noktası ise düğünlerde üstüne basılma olasılığı. Bazı modellerin kuyruğu çok uzun oluyor, buna dikkat etmenizde fayda var. Fakat bunun dışında tesettür kuyruklu gelinlik modelleri yeni modaya girse de çok güzel bir model.

2019 Tesettur Gelinlik Modelleri
2019 Tesettur Gelinlik Modelleri
Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2018
Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2018

Tesettür Kabarık Gelinlik Modelleri

Sade Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri
Sade Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür gelinlik modelleri eskiden bu kadar çok çeşitli değildi. Moda dünyasının popüler ismi bu alanlara yönelince birden bire yükselişe geçti. Artık çok farklı çok tarz tesettür gelinlik modelleri görebiliyoruz. Bunlardan birisi de tesettür kabarık gelinlik modelleri olmaktadır. Bu model kabarık tarlatan ile etek kısmında ki katlı tülleri ile dikkat çeken bir modeldir. En büyük detayı eteğinin çok kabarık olmasıdır. Bu model daha çok hafif kilolu gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Eğer basen tarafında kilolarınız çoğunluktaysa  bu model kapatmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Gelinlik İçin Öneriler
Taşlı Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri
Taşlı Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri
Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri 2018
Kabarık Tesettür Gelinlik Modelleri 2018

Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modeli
Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modeli

Fransız dantelli tesettür gelinlik modelleri de yeni bir tarz sayılabilir. Tesettür gelinlik modelleri son yıllarda çeşitliliğini sürdürüp Fransızların ünlü dantel ve şifonları ile işlemeli gelinlik modellerini da tesettür gelinlik çeşitlerine armağan etmiştir. Bu model genelde sadelikten yana tesettürlü gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Sade tesettür gelinlik modelleri dediğime bakmayın, fotoğraflarda da göreceğiniz üzere dantelli detaylar mevcuttur. Çok farklı bir o kadar da çok zarif modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Bu modelin yeni olması ve her gelinlik moda evinin bu modeli dikememesi sebebiyle diğer gelinlik modellerine göre biraz daha pahalıdır.

Uzun Kollu Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri
Uzun Kollu Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Yakası Süslemeli Fransız Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri

işlemeli Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri
işlemeli Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri

Her yıl popülerliğini koruyan modellerin başında taşlı tesettür gelinlik modelleri gelmektedir. Her sene tercih edilen, tutulan bir modeldir. Taş işlemeleri ile öne çıkmaktadır. Bu taş işlemeler genelde göğüs ve yaka hizasında ve gelin başında olabilir fakat bazı modellerde komple tüm model taş işlemelerden oluşmaktadır. Tesettür gelinlik modelleri arasında sık tercih edilen modellerden birisidir. Fiyatı da yeni modellere nazaran ucuzdur.

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri
Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri
incili Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri
incili Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri

Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Sade Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Her sene gündem de olacak modellerden birisidir sade tesettür gelinlik modelleri, geçmişe özlem duyanların, annesinin tercihlerine saygı duyanların tercih ettiği bir modeldir. Çok farklı tarzları mevcut olsa da genelde çizgisini kaybetmeyen bir modeldir. Sade çok mütevazı bir gelinlik modelidir. Genelde düğün işlerine çok meraklı olmayan gelin adayları tarafından seçilmektedir. Bu tesettür gelinlik modelleri en çokta sadece belediyede nikah yapacak gelin adayları tarafından seçilmektedir.

Sade Tesettür Gelinlik Modelleri 2019
Sade Tesettür Gelinlik Modelleri 2019
Uzun Duvaklı Sade Tesettür Gelinlik Modelleri
Uzun Duvaklı Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri

 

Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri 2019
Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri 2019

Son yıllar da çok çıkış gösteren tesettür gelinlik modelleri arasında olan prenses gelinlik modeli son zamanlarda düğünlerde sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Çok farklı bir dokusu vardır, aslında kabarık gelinlik modellerinden çıkma bir tesettür gelinlik modelidir. Fakat bu modelde gelin başına çok önem verilir, duvak neredeyse ayağa kadar uzatılır. Çeşitli tarzları bulunmaktadır, hevesli gelin adaylarının en çok tercih ettiği modellerden birisidir. Fiyatı diğer gelinlik modellerine nazaran biraz daha pahalıdır. İsteğe bağlı olarak tercih ettiğiniz model yapılabilir.

İlginizi Çekebilir :   Kapalı Gelinlik Modelleri
Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri
Prenses Tesettür Gelinlik Modelleri
işlemeli Prenses Gelinlik Modelleri
işlemeli Prenses Gelinlik Modelleri

Tesettür Gelinlik Modelleri Fiyatları

Tesettür gelinlik modelleri son yıllarda talebin artması ile birlikte inanılmaz noktalara geldi. Artık bir çok moda evi tesettür gelinlik imal ediyor, isteğe göre tasarımlar çıkarabiliyor. Bundan yıllar önce tesettürlü kızlarımız sadece düğün günü tesettür gelinlik olmaması sebebiyle bir defaya mahsus açılırdı, o zamandan bu zamana çok şey değişti. Artık bir çok açık modelin tesettürlü halini de bulmak mümkün.

Tesettür gelinlik modelleri fiyatları çok çeşitlilik göstermekte, genelde yılların eskitemediği modeller daha ucuz oluyor. Çünkü bu modellerden fazlası ile piyasa da bulunuyor. Fakat kiralamak istemiyorsanız, satın almak istiyorsanız çok da fark etmiyor. Fakat yine de dantelli Fransız gelinlik modeline göre sade yada taşlı gelinlik modelleri daha ucuz olabiliyor. Bunun sebebi ise her moda evinin bu modeli çıkaramaması, her moda evi farklı fiyat tarifesi uygulasa da, bir çoğu yeni modelleri dikemiyor.

Hal böyle olunca prenses gelinlik modeli ve Fransız dantelli gelinlik modelleri diğer modellere göre fiyatı bir nebze yüksek oluyor.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

2015 Tesettür Gelin Başı Modelleri için Tıklayınız

 

Sizler için hazırladığım videoyu keyifle izleyebilirsiniz. Lütfen değerli yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

Bu yazı 22.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status