Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

2016 yılının gelinlik modasında kimi gelinlerin vazgeçemediği uzun kuyruklar var. Danteller, nakışlar, taşlar, inciler ve üst üste tüller. Kısacası tesettür kuyruklu gelinlik modelleri 2016 yılında çok farklı çok tarz modeller ile bizleri bekliyor.

O en özel günde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen gelinlerin uzun kuyruklu bir gelinlik istemesinden daha doğal ne olabilir ki? Bembeyaz tüllerin içinde belki taşlarla belki nakışlarla belki de güpürlerle süslenmiş bir gelinliğin bir de uzun kuyruğu olsa fena mı olur.

Vakko Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modeli 2016
Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

İster açık olsun ister kapalı, gelinlik modellerinde duvak ve kuyruk en önemli parçalardır. Kimi kuyruklar sırf tülden oluşurken kimi kuyruklar da gelinliğin etek kısmıyla uyumlu olarak uçları kalın ya da ince güpürlerle çevrelenmiş hazırlanıyor. Tesettür kuyruklu gelinlik modelleri 2016 yılında kuyruk modellerde ince güpürler koymayı ihmal etmiyor.

2019 Tesettur Gelinlik Modelleri
Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016 İncelemesi

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016 kreasyonunun tek bir sıkıntısı olabilir; oda kirlenme problemi. Yerlerde gün boyu sürünen güzelim gelinliğinizin kirlenecek olması düğün gününüzün çok güzel geçtiği anlamına gelir. En azından düğün boyunca bir masada oturup kalmamışsınızdır. Sizi bu güzel günde yalnız bırakmayan davetlilerle ilgilenip tüm düğün salonunu turlamışsınızdır. Bırakın kirlensin temiz bir hayata başlarken, uzun kuyruklu gelinlik kirlenmiş çok mu? 🙂 Tesettür kuyruklu gelinlik modelleri 2016 farklı tarzı ile ve tesettür modasına yeni girmiş olması ile tesettürlü gelin adaylarının hayallerini süslüyor.

Uzun Kuyruk Kapalı Gelinlik Modeli
Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016 konusu için hazırlamış olduğum galeri ve videoya konu bitiminden ulaşabilirsiniz. Konuyu başka yerlere çekmeden tesettür uzun kuyruklu gelinlik modelleri 2016 kreasyonundan oluşan resim galerimizi paylaşmak isteriz:

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

2017 Tesettür Gelinlik Modelleri için Tıklayınız

Kapalı Gelinlik Modelleri 2018 için Tıklayınız

Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018 için Tıklayınız

2017 Tesettürlü Gelinlik Duvak Modelleri için Tıklayınız

 

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016 Video

Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri 2016 ile ilgili birde video yayınlayacağım. Tüm modelleri müzikli ve slayt gösterisi halinde seyredebilirsiniz. Bu modeller ile ilgili düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizlere yazmaktan çekinmeyin. Böylece gelin adayları fikir sahibi olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Gelin Başı Modelleri 2018

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status