Tesettür Nişan Başı Modelleri

Tesettür Nişan Başı Modelleri

Tesettür nişan başı modelleri bu sene süslü ve sade modeller olarak ikiye ayrılıyor. Ben her modelin kendine özgü stilini sevdiğim için tüm modelleri sizlere vermeye çalıştım umarım beğenirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda tesettür nişan başı modelleri bu kadar çeşitlilik göstermiyordu fakat son yıllarda tesettür modacıların çoğalması ile çok çeşitli zarif modeller ortaya çıktı. Tabi bu modelleri her türlü uyarlayabilen kuaförlerden de bahsetmek gerekiyor, artık tüm modeller yapılabiliyor, yeter ki elinizde o modele ait örnek olsun.

Ben sizler için bir kaç beğendiğim modeli tek tek inceleyeceğim yazı sonunda ise galeri ve bir adet de video vereceğim. Beğendiğiniz modellere yada tercih edeceğiniz modellere lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

Tesettür Nişan Başı Modelleri İncelemesi

Tesettür Nişan Başı Modelleri 2019
tesettür nişan başı modelleri

Yazımın başında da bahsettiğim üzere tesettür nişan başı modelleri bu yıl şık zarif modeller ile göz doldurduğu kadar sade fakat bir o kadar güzel modeller ile de öne çıkıyor. Bu iki modelden de göreceğiniz üzere tesettür nişan başı modelleri stillerine göre farklılık gösteriyor. Tüm zevklere hitap eden 25 modeli bu yazımızda ele alacağız.

Dikdörtgen Yüzler için Tesettür Nişan Başı Modelleri

Pembe Dikdörtgen Yüzler Için Tesettür Nişan Başı Modelleri
tesettür nişan başı modelleri

Tesettür nişan başı modelleri ile ilgili en sık gelen sorulardan birisi ise dikdörtgen suratlara nasıl bir tesettür nişan başı önerebileceğim şeklinde sorular oluyor. Bu görsel de ki tesettür nişan başı modeli çok güzel bir örnek, bu görseli özellikle koydum. Gerçekten hafif bir baş üstünde süsleme ve yanakları ve başı içe alan bir nişan başı modeli dikdörtgen yüzü olanlara çok yakışacağını düşünüyorum.

Sade Altın Yaldızlı Nişan Başı Modelleri

 

Yeşil Altın Yaldızlı Tesettür Nişan Başı Modelleri
Tesettür Nişan Başı Modelleri

Son yıllarda sade tesettür nişan başı modelleri ortaya çıktı. Bu modeller sadelikten ödün vermeyen aynı zaman da çok şık modeller. Bu tarz modeller son yıllarda kına gecelerinde nişanda sıkça karşılaştığımız modeller. Genelde aileler arası nişanda bu şekilde abartısız modeller tercih edilebiliyor. Tamamen sizin istediğinize göre değişiyor fakat sade olup da nasıl şık olunur tam olarak gösteren bir model.

İlginizi Çekebilir :   Modanisa'da Hafta Sonu Kampanyası

Zümrüt Taşlı Tesettür Nişan Başı Modeli

 

Zümrüt öne Düşen Tesettür Nişan Başı Modelleri

Görsel deki modeli genelde kına gecelerinde görsek de nişanda da giyilebilen bir model, bu model de süslü ve sade modelin tam arası bir model. Bu sebeple bu görseli tercih ettim ne gösterişli olabilmiş ne de sade olabilmiş bir model olarak karşımıza çıkıyor.

önü Zümrüt Tesettür Nişan Başı Modelleri

Bu görsel için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Bu modelde gördüğünüz üzere göğüs bölgesindeki taşlar dahil çok şatafatlı bir model olarak öne çıkıyor. Tesettür gelin başı olsun, kıyafetin kendisi olsun çok gösterişli bir model, gösterişten ödün vermeyen hanımların tercihi genelde bu tarz nişanlık modeller oluyor.

Alın Taş Detaylı Tesettür Gelin Başı Modeli

 

Pembe Taşlı Tesettür Nişan Başı Modelleri

Son dönemlerde çok öne çıkan modellerden birisi alına düşen taş parçalı tesettür gelin başı modelleri son zamanlarda çok popüler oldu, bu modeller genelde sade yapıları ile dikkat çekiyor. Ayrıca bu görselde ki tesettür nişan başı modeli de yine dikdörtgen yüzlü hanımlar için ideal bir nişan başı modelidir. Benim çok hoşuma giden bir model fakat çok tercih edilmeyen bir model aslında dikdörtgen yüzlü hanımlara gayet yakışan bir model.

Kırmızı Doğu Tesettür Nişan Başı Modelleri

Bu görsel de ki nişan başı modeli ise genelde doğu da çok yaygın bir şekilde kullanılan zümrüt taşlı modellerden, bu tarz tesettür nişan başı modelleri sıkça tercih ediliyor.

Tesettür Nişan Başı Modelleri 2017
Tesettür Nişan Başı Modelleri

Bu görselde ki model ise harem modasına yakışır bir model, tıpkı muhteşem yüzyıl da gördüğümüz modellere benziyor. Yine zümrüt taşları işlemeleri çok seven hanımlara hitap eden bu model, çok gösterişli modeller grubuna dahil oluyor. Ben bu kadar gözü yoran taşlı desenli modelleri pek sevmiyorum bence yeni modaya uygun olsun istiyorsanız şık fakat sade modelleri inceleyin.

İlginizi Çekebilir :   Miray Eşarp - Fiyonk Bone Modelleri

Tesettür Nişan Başı Modelleri Galerisi

Siyah Tesettür Nişan Başı Modelleri
Tesettür Nişan Başı Modelleri

Son zamanlarda bu tür özgün tesettür nişan başı modelleri de görmek mümkün, bunlardan bir kaçını galeri de vereceğim. Kuaföre bağlı olarak böyle kendine özgün tarz modeller çıkabiliyor. Son olarak sizler için seçtiğim bu modellerin tamamını görsel galeride ve slayt şovlu video da bulabilirsiniz. Bu modellere dair fikirlerinizi yorumlarda beyan edebilirsiniz.

Kurdeleli Tesettür Nişan Başı Modelleri

Bonus olarak bu modeli de vermek istiyorum, özgün olun dediysek de dozunu kaçırın demedik, fiyonklu model yapmışlar, gerçekten çok kötü olmuş tabi isteyen tercih edebilir fakat ben beğenmedim.

En Güzel Kına Başı Modelleri için Tıkla

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status