Tesettür Nişanlık Modelleri 2018

Tesettür Nişanlık Modelleri 2018

Yıllardır çok çeşitli tesettür nişanlık modelleri karşımıza çıkıyor, geçen seneye damga vuran kabarık tesettür nişanlık modellerinden sonra bu yılda çok farklı seçenekler bizi bekliyor. Bu sene sade ve göz alıcı tasarımları ile dikkat çeken tesettür nişanlık modelleri 2018 için seçtiğim tüm nişan kıyafetlerine bu yazımdan ulaşabilirsiniz.

Tesettür Nişanlık Modelleri 2018 Seçmeler

Mor Tesettür Nişanlık Modelleri 2018
tesettür nişanlık modelleri 2018
Ekru Tesettür Nişanlık Modelleri 2018
tesettür nişanlık modelleri 2018

Şık ve sade tesettür nişanlık modellerinden bahsederken tam olarak bu tarz modellerden bahsediyordum. Tesettür nişanlık modelleri 2018 sadeliğin içinde gizli olarak bize çok şık modeller sunuyor. Bu iki modelde de göreceğiniz üzere ilk olarak çok sade duruyor fakat dikkatli bakınca detaylardan kayboluyorsunuz. Bu tarz tesettür nişanlık modelleri ile bu yıl çok sık karşılaşacağız.

Tesettür Nişanlık Modelleri 2018 Gösterişli Modeller

 

Kabarık Tesettür Nişanlık Modelleri 2018
tesettür nişanlık modelleri 2018

 

Mor 2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri
tesettür nişanlık modelleri 2018

Bu modeller de geçen yılın modası kabarık tesettür nişanlık modelleri olarak bu yılda yerini alıyor. Bu modeller genel olarak çok süslü, gösterişli kıyafetleri seven hanımlara hitap ediyor. Düğün salonundan girer girmez fark edilmek isteyenler için birebir modeller. Gördüğünüz üzere bu yıl hem tarzı sade olanlar, hemde gösterişli tarza önem verenler de düşünülmüş.

İki Renk Tesettür Nişanlık Modelleri

 

Siyah Pembe Tesettür Nişanlık Modelleri 2018
tesettür nişanlık modelleri 2018

Pembe Işlemeli 2017 En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

Bu tesettür nişanlık modelleri de hem sade görünümlü hemde fırfırlı ve kabarık etek modelleri ile gösterişli olarak öne çıkıyor. Yukarıda anlattığım iki model arasında kalanlara hitap eden modeller. Ayrıca iki renk olması, işlemeleri, etek tülleri ile çok farklı bir model bize sunuluyor. Tesettür nişanlık modellerinde bu yıl benim en çok dikkatimi çeken aynı gelinliklerde olduğu gibi çiçek desenler oldu. Bu yıl tesettür nişanlıklar da üst kısımda ve etek kısımda bu şekilde çiçek desenler ile sıkça karşılaşabiliriz.

Uzun Etek Koyu Yeşil Tesettür Nişanlık Modelleri 2018
tesettür nişanlık modelleri

Son olarak da bu modeli vermek istiyorum. Gerçekten gerek rengi ile gerek üst kısımda ki çiçek desenlerle çok güzel bir model olmuş.

İlginizi Çekebilir :   Gülsoy Parlak Şal Modelleri

Daha önce de tesettürlü nişanlık modellerine yer vermiştik. Bu yazımda ise tüm modelleri incelemeniz için bir galeri yayımlayacağım. Ayrıca bu yazı için hazırladığım müzikli slayt videosuna da göz atabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status