Tesettüre Giren Ünlüler

Tesettüre Giren Ünlüler

Podyumlardan, sanat camiasından, spordaki başarılarından tanıdığımız, severek izlediğimiz, ışıltılı dünyalarını merak ederek magazinlerden takip ettiğimiz ünlülerden bazıları maneviyata yönelerek; tesettüre giren ünlüler arasında yerini aldı aldı. Kimi taraflarca olumsuz eleştirilerin hedefi olan tesettüre giren ünlüler aynı zamanda kimi zaman oldukça takdir topladı.

Başını Kapatan Ünlüler Kimlerdir

Kendi filminin galasına başörtülü şekilde girerek, dikkatleri üzerine çeken Büşra Ayaydın “Tesettüre girme kararı alırken çok zorlandım. Tartıya koyuyorsunuz bazı değerlerinizi. Bir tarafta çok sevdiğiniz fani bir şey, diğer tarafta da olması gereken baki bir şey var.” Diyerek düşüncelerini dile getirmişti.

Tesettüre Giren ünlüler Büşra Ayaydın
Tesettüre Giren Ünlüler

Tesettüre giren ünlülerde sevilen sunucu İkbal Gürpınar umre ziyaretinden sonra içindeki sese kulak verip, manevi hayatı seçenler arasında yerini aldı. Gürpınar bir röportajında o anı şöyle anlattı: ‘Dördüncü kez Umre´ye gittim. Daha önce başımı kapatma niyetim yoktu. İşimden dolayı böyle bir şey yapamayacağımı düşünüyordum. Kabe’de namaz kılarken içime bir ses geldi “İçimdeki ses kapanmalısın dedi.”

Tesettüre Giren ünlüler Ikbal Gürpınar
Tesettüre Giren ünlüler

Tesettüre Giren Ünlüler ve Fotoğrafları

Afrika kökenli, eskilerin podyum güzeli Tuğçe Güder ise kapandıktan sonra sektörden tamamen ayrılıp, kendi kabuğuna çekilmeyi seçti.
Tesettüre giren ünlülere başka bir örnek ise Türkiye’nin tanınmış ralli pilotu Burcu Çetinkaya. Tesettüre girdikten sonra olumlu-olumsuz birçok eleştiriyle karşılaştı. Güçlü duruşuyla eleştirilere göğüs gererek aldığı kararının arkasında durdu.

Tesettüre Giren ünlüler Burcu çetinkaya
Tesettüre Giren ünlüler Burcu çetinkaya
Tesettüre Giren ünlüler B. çetinkaya
Tesettüre Giren ünlüler B. çetinkaya

Eski TRT spikeri Serra Karaçam da sonrasında tesettüre giren ünlüler arasında. Serra Karaçam aynı zamanda imam hatip mezunuydu.
İntizar ise hacca gittikten sonra kapanma kararı aldı.
Ferdi Tayfur’la zamanında uzun birlikteliği olan Nejla Nazır, yeşilçama ismini yazdıran isimlerdendi. Ferdi Tayfur’la birliktelikleri zamanında kapanmış olsa da, ayrıldıktan sonra iş bulamamasıyla sebebiyle açılan Nejla Nazır tekrardan kapanarak tesettüre giren ünlüler kategorimizde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir :   Cacharel Outlet İpek Tivil Eşarp
Tesettüre Giren ünlüler
Serra Karaçam tesettüre girdi
Tesettüre Giren ünlüler Necla Nazır
Necla Nazır tesettüre girdi

Tesettüre Giren Ünlüler Önceki ve Sonraki Halleri

Hakan Şükür’ün eşi Beyda Şükür ise hacdan sonra böyle bir karar aldığını açıkladı.Yaşadığı aşklarla gündem olan Sevda Demirel’de başını kapatan ünlüler arasında.

Sevda Demirel Kapandı
Sevda Demirel Kapandı
Leyla Sayar Tesettüre Girdi
Leyla Sayar Tesettüre Girdi

1960lı yıllarda yeşilçamda tanıdığımız Leyla Sayar’da tesettüre giren ünlüler arasında. Yeşilçam’ın sonrasında dansözlük yapmaya başladı. Fakat bu dalda beklediği ilgiyi göremeyen Sayar kendi sektörüne döndüğünde de işler istediği gibi gitmedi. Bu zor dönemlerin ardından Sayar,
Tesettüre giren ünlülere dünya çapından bir örnek ise Hollywood yıldızı Lindsay Lohan’dan geliyor. Katolik bir aileye mensup olan Lohan, başını kapattıktan sonraki zamanda Gaziantep’e gelerek Suriyeli sığınmacılara destek olmayı ihmal etmedi.

Tesettüre Giren ünlüler Beyda şükür
beyda şükür kapandı
Lindsey Lohan Kapandı
Lindsey Lohan Kapandı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status