Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar Nasıl Giyinmeli

Tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli, esmer tenli bayanlar, esmer ten rengine göre eşarp seçimi nasıl olmalı gibi sorulara cevap vereceğimiz bu yazı umarım faydalı olur. Fotoğraflarda siyahi bayanlara da yer verilse de önemli olan bu konuda renk tercihleridir.

Başörtüsü renginin cilt tonu ile çok alakası vardır, cilt tonunuza göre bir başörtüsü yüzünüzü öne çıkarır ve sizi daha güzel gösterir. Bu aslında çok basit bir konudur, bir kaç püf noktası ile tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyilmeli konusunu inceledik.

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar için Eşarp Rengi Nasıl Seçilmeli

Tesettürlü esmer tenli bayanlar başörtüsü rengi seçiminde mutlaka canlı renkler tercih etmeli, bu yüzünüzü ön plana çıkaracaktır. Sizler için seçtiğim bir kaç örneği aşağıda ki fotoğrafta veriyorum.

Tesettürlü Esmer Bayanlar
Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar Nasıl Makyaj Yapmalı

Güzellik sırları basit ve bir o kadar da olmazsa olmaz. Esmer tenli bayanlar için vereceğim en büyük makyaj tavsiyesi lütfen cildinizin tonunu beyaz tonlar ile açmaya çalışmayın. Bu fikir size çok güzel gelebilir, beyaz tenli olmak isteyebilirsiniz fakat gerçekten çok kötü bir fikir. Makyajı sadece ciltte istenmeyen şeyleri kapatmak için kullanın, altta bir örnek foto atacağım, daha detaylı bilgi için tesettürlüler için makyaj önerileri konusuna göz atabilirsiniz, aşağıda ki fotoya tıklayarak bu konuya gidebilirsiniz.

Tesettürlü Esmer Bayanlar 2
Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar

Tesettürlüler Için Makyaj önerileri

Pastel Tonları Eşarp Seçimi

Gayet şık ve ten rengini boğmayan pastel tonlar eşarp rengi olarak seçilebilir. Özellikle beyaz tonları ile karışık pastel tonlu eşarplar tesettürlü esmer bayanlar için idealdir. Aşağıda daha açıklayıcı olması bakımından bir örnek paylaşıyorum.

Tesettürlü Esmer Bayanlar 3
Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar

Yeni Moda Neon Rengi Eşarplar 

Son günlerde modaya giren neon rengi eşarplarda tesettürlü esmer tenli bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Gayet sıra dışı, yüzü öne çıkaran bir model olan neon rengi eşarpları beğeneceksiniz.

İlginizi Çekebilir :   Kusursuz Eşarp Bağlamanın Adımları

Tesettürlü Esmer Bayanlar 4

Leopar Desenli Eşarplar

Leopar desenli eşarp ve kemerin uyumunu aşağıda görüyorsunuz. Gerçekten tesettürlü esmer bayanlara çok yakışan bir ikilidir, özellikle leopar desenli eşarplar, yeşil tonlu elbiseler ile çok güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Tesettürlü Esmer Bayanlar 5

Günlük Giyim için Deve Rengi Tonları

Bu da tesettürlü esmer tenli bayanlar için bir alternatiftir, gerçekten yüz rengini daha açık gösteren bu sade deve rengi tonları elbiseler size de çok yakışacak. Bana göre esmer bayanlara en çok giden renklerden birisi, burada önemli olan nokta bu şekilde giyinecek iseniz eşarp mutlaka beyaz yada düz pastel renkler seçilmeli.

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar

Siyah ve Beyaz’ın Muhteşem Uyumu

Gündelik giyim için sade basit bir tercihtir. Bana göre üst tarafın her türlü beyaz olması gereklidir. Esmerlere gayet şık, zarif bir görüntü kazandıracaktır. Siyah ve beyaz kıyafetleri bir arada tercih edebilirsiniz.

Tesettürlü Esmer Bayanlar 6

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar için Renk Kombinasyonları 

Bu yazımın en önemli konularından birisi de esmer bayanlar için renk kombinasyonlarıdır. Size dört adet renk kombinasyonu görseli vereceğim. Bunlardan 1 ve 3 açık renkli kombinasyonlar olup gençler için idealdir, bu renklerde kendinize eşarp, bluz ve aksesuar tercih edebilirsiniz, esmerler için gayet elverişli renklerdir.

Diğer grup olan 2 ve 4 ise daha ağır renklerdir, 30 yaş üzerine tavsiyemdir, fakat gençlerde kullanabilir, size daha ağır bir görüntü verecektir. Seçimlerinizi bu renk kombinasyonlarından örnek alarak kullanabilirsiniz.

Parlak Renkler 2

Parlak Renkler

Pembe Ruj Kombinasyonu

Arkadaşlar genelde tesettürlüler rujda dudak renklerini tercih etse de pembe ruj tercih edip, çok kötü bir görünüme sahip olanlar için bu kısmı yazma gereği hissettim. Esmer tenli iseniz pembe ruju her eşarp ve bluz kaldırmaz maalesef, bu yüzden açık renk pastel eşarp ile düz sade beyaz bir bluz ile pembe ruj kullanabilirsiniz. Aşağıdaki foto size bir fikir oluşturacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Tesettürlü Çalışan Bayanlar Nasıl Giyinmeli

4

Mat Renk Eşarp Seçimi

Yine bu da çok çok önemli bir konudur. Mat renkli eşarpların tercih edilebileceğini söylemiştik. Renk olarak da aşağıdaki fotoya benzer renkler rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar 2
Tesettürlü Esmer Tenli Bayanlar

Kış ve Sonbahar Eşarp Rengi

Tesettürlü esmer tenli bayanlar için kış ve sonbahara özel sarı, kahverengi tonlarında eşarplar kullanabilirsiniz. Gayet yerinde bir tercih olacaktır.

The Colourful Hijab Of The African Women Fashion 16

Tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli konusu ele aldık. Tesettürlü esmer tenli bayanlar konusu ile ilgili yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın. Tesettürlü esmer tenli bayanlar nasıl giyinmeli ile ilgili fotoğraf galerisini ve videoyu aşağıda paylaşıyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status