Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için 30 Farklı Stil

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için 30 Farklı Stil

Üniversitenin açılış tarihi yaklaşıyor, tesettürlü üniversiteli kızlar yazım ile bu yıl şık ve güzel bir stil ile kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Bunun için size 30 farklı stil sunacağım. Bu yazıyı okuduktan sonra kafanızda bir stil oluşacaktır.

Çağdaş tesettürlü giyim modası sadece tesettürlülere hitap etmiyor, artık açık olan bayanlarda bu stili yakalıyor. Aşağıda gördüğünüz foto da olduğu gibi, bu tarzlar modern olduğu için yenilikçi bayanlar tarafından da tercih ediliyor.

University Hijab Styles

Öncelikle bu tarz tesettürlü üniversiteli kızlar hitap etse de, herkes tarafından kullanılabilir, bir kısıtlama getirmeyeyim. Bu stillerden birisini tercih edecekseniz, kasmayın, eğer beğenmediğiniz bir parça varsa yerine kendi zevkinize hitap eden bir şey koyun.

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için Basit Siyah Eşarp

Hijab1. 333x500

Blue jeans üzerine siyah bir eşarp çok yakışacaktır. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi çok güzel bir kombin olmaktadır, tesettürlü üniversiteli kızlar için çok yerinde bir tarz olacaktır. Aşağıda verdiğim fotoğraflardan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Tesettürlü üniversiteli Kız 155

Tesettürlü üniversiteli Kız Dd

Tesettürlü Üniversiteli Kızlar için Mezuniyet Stili

Tesettürlü üniversiteli Kızlar 3

Bu stil mezuniyet boynuz stili olarak geçmektedir. Gördüğünüz üzere giyiniş tarzı ve eşarp bağlama modeli olarak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu tarza mavi ve beyaz renkler hakimdir. Küçük yüzleri olanlara bu tarz daha iyi gitmektedir.

Tesettürlü üniversiteli Kızlar Için

Tesettürlü üniversiteli Kız 1e2

Salaş Tesettür Stili

Tesettürlü üniversiteli Kızlar 88
tesettürlü üniversiteli kızlar

Bu tesettür stili sadece kışın değil yazında giyilebilir. Klasik bir gömlek yada uzun bluz şeklinde ki modeller ile özellikle öğretmen olacak üniversite öğrencilerine stajlarda giymek için güzel bir tarz sunuyor.

Tesettürlü üniversiteli Kızlar 1

Bone ve Eşarp Kullanımı

Tesettürlü üniversiteli

Saçlarınız ile sıkça sorun yaşıyorsanız. Bir türlü hakim olamıyorsanız bu stil bir bone ile eşarp kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Hem çok şık hem de çok kullanışlı bir model olarak öne çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   2018 Eşarp Bağlama Modelleri

Bu yazımda tesettürlü üniversiteli kızlar için 30 modeli vermeye çalıştım, bunlardan kullandığınız yada beğendiğiniz bir model var ise lütfen yoruma yazmayı unutmayın. Sizlerin tavsiyeleri bizim için önemlidir, birde tesettürlü üniversiteli kızlar ile ilgili tüm stilleri bir video altında toplayacağım.

Bu modelleri ve daha fazlasını diğer yazılarıma göz gezdirerek ulaşmanız mümkündür. Umarım yazımı beğenirsiniz yorum yazmayı unutmayın. Bu foto galerisini vereceğim videoda da müzikli slaytlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status