Tesettürlüler için Uzun Etek Modelleri

Tesettürlüler için Uzun Etek Modelleri

Yazın gelmesi ile etekler sıkça tercih edilir oldu, bu yazımda tesettürlüler için uzun etek modelleri hakkında yazacağım. Genel de uzun etekleri tercih ettiğim uzun eteklerden örnekler vereceğim. Bu uzun etekleri iki ana gruba ayıracağım birisi günlük kullanımda diğerleri de daha resmi yani iş hayatında giyilebilen tesettürlüler için uzun etek modelleri olacaktır.

Tesettürlüler için Uzun Etek Modelleri Tavsiye

Bu modeller en çok uzun kollu tişörtler ile tercih edilir. En üst kısımda da ceket tercih edilebilir. Aşağıda vereceğim modellerden daha iyi anlayacaksınız. Bu modeller rahat olması ve pamuklu yapısı ile yaz aylarında ve bahar aylarında çok fazla terlemenize neden olmaz.

Günlük Kullanımda Giyilen Uzun Etek Modelleri

Gerçekten rahatlığı ve şıklığı ile dikkat çeken bu modeller, spor yapısı ile öne çıkmaktadır. Bu yüzden günlük kullanımda tişört  ve ceketler ile kullanılabilirler. Tercih edeceğiniz ceket deri yada kot ceket olabilir. Tesettürlüler için uzun etek modelleri yazımda benim en çok tercih ettiğim ve sevdiğim modelleri bu kısım altında paylaşacağım. Bu etekler günlük kullanımda tercih edilmelidir. İş hayatında yada davet gibi resmi mekanlarda giyilecek etekleri ise diğer alt başlıkta vereceğim.

Çalışan Tesettürlüler için Uzun Etek Modelleri

Başlığa çalışan tesettürlüler için uzun etek modelleri yazsam da, aslında bu uzun etek modelleri daha resmi yani davet, düğün yada çalışma hayatında giyilebilecek zarif etek modelleridir. Bu modeller genelde parlak, gösterişli ve daha canlı renklerden oluşmaktadır.

Günlük tarzda tesettürlüler için uzun etek modelleri sade, model olarak daha basit ve mat renklerden oluşmaktadır. Fakat çalışanlar yada düğünde giyilecek modellere nazaran günlük kullanımda ki modellerde basit bir tarz yakalanmıştır.

Çalışanlar ve düğün için tercih edecek olanlar için seçmiş olduğum uzun etek modelleri görüldüğü üzere desenin bol olduğu daha gösterişli modellerden oluşmaktadır. Aşağıda ki fotoğraflardan birine tıklayıp galeriyi büyük boy foto şeklinde görebilirsiniz.

Sizinde gördüğünüz üzere çalışan tesettürlüler için uzun etek modelleri gayet şık ve zariftir. Bu etek modellerini tişörtler ile gayet şık bir biçimde kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Ofis Kombinleri 2019 | Ofis Kombini Nasıl Oluşturulur | 20 Görsel

Aşağıda çalışan tesettürlüler için uzun etek modellerine ait bir video vereceğim. Ayrıca bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yoruma yazabilirsiniz. Görüldüğü üzere tesettürlüler için uzun etek modelleri yaz ve ilkbahar aylarının vazgeçilmezi durumundadır. Gerçekten şık ve rahat modellerden oluşan bu koleksiyonu inceleyerek seçmek istediğiniz uzun etek modeline kolayca karar verebilirsiniz. Fotolarda görmüş olduğunuz modeller farklı markalara aittir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status