Trend Saç Modelleri 2018 – 2019

Trend Saç Modelleri 2018 – 2019

Her sene ve her yıl sac modellerinden, saçın boyuna, saçın rengine kadar sürekli bir değişim halinde olduğunu sıklıkla görebilirsiniz. Bu gibi durumlar da saç renk değişimlerini fark edilebilmektedir. Bu makalemizde biraz trend saç modelleri 2018 ile ilgili size bilgi vermek istiyorum. Öncelikle her sene değiştiği için 2017 sac modelleri ve saç renkleri bu sene pek tutulmamaktadır. Bunun nedeni de her geçen süre içinde, yeni yeni sac modellerinin piyasaya çıkmasıdır. Genelde kadınların hayatlarında değişiklik istemesinde dolayı bu gibi yenilikler ortaya çıkmaktadır.

 

Trend Saç Modelleri 2018 İncelemesi

 

trend saç modelleri balyajlı kısa saç
trend saç modelleri balyajlı kısa saç

 

Neyse şimdi konumuza gelelim saç modelinde çok önemlidir. Bazı kadınlar gençlerin saç modellerini kendilerine yakışıp yakışmayacağını düşünmedikleri için gençlerin saç modellerine cesaret edemiyorlar. Anca kısa saçlardan olan küt saç modeli bu yılın modası, her yaş grubu için tercih edilen modeldir. Fakat şöyle de bir sorun var, her yaş grubuna uygun olup şekil vermek basit olsa da kısa saç modeli çabuk elektriklendiği için çok çabuk bozulabiliyor.

 

Farklı Renk Trend Saç Modelleri

 

 

Son zamanlarda mor, mavi, eflatun, yeşil saç renkleri çok moda olmuş durumda, farklı tarzlarda bir çok model mevcut. Bu modeller genelde dalgalı saç modelleri ile birlikte kullanılıyor ve saça farklı bir hava katıyor.

Farklı Renk trend saç modelleri 2018
Farklı Renk trend saç modelleri 2018

Bu yıl küt saç modeli mi yoksa düz saç modelimi tercih etmeliyim diyorsanız. Bunun cevabı tamamen sizin yüz hatlarınıza göre tercih edilmesi gereken tercihtir. Ama derseniz ki her iki modelde bana yakışıyor. O zaman hangi modeli daha çok beğenmişsiniz onu seçmelisiniz.

 

Bu videomda 10 farklı trend saç modellerine değinmek istedim, bu videoda içerikteki tüm modelleri bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Bursa İpek Türk Motifli İpek Eşarplar

 

Farklı Saç Kesim Modelleri 2018

 

Farklı Saç kesim modeli 2018
Farklı Saç kesim modeli 2018

 

Uzun saç modeline geldiğimiz de uzun saçın bakımının biraz zor olduğunu belirtmek isterim. 2018 yılının saç trendleri arasında uzun saç modeli oldukça tercih edilmektedir. Aslında fazla da düşünecek, kafa yoracak bir şey değil. Yapmamız gereken tek şey bize yakışan model neyse, o saç modelini  seçmeliyiz.

 

omuzlara kadar inen trend saç modeli
omuzlara kadar inen trend saç modeli

 

Genelde omuzlara inen saç son yıllarda çok tercih ediliyor. Tabi ki genelde saçı düz yada dalgalı olanlar bu modeli benimsiyor.

 

Hafif Dalgalı Saç Modelleri 2019

 

Hafif dalgalı saç modelleri ise balyaj ile çeşitlilik gösterirken özellikle dalgalı saçlara bu model çok yakışıyor.

hafif dalgalı trend saç modelleri 2019
hafif dalgalı trend saç modelleri 2019

 

Bu şekilde saçlara sahipseniz, size de bu model çok yakışacaktır. Fakat ten renginize göre rengi ayarlamanız da fayda var. Zira bu foto da ki bayan gibi buğday tenli iseniz yakışabilir bu renk fakat eğer esmere yakın bir teniniz varsa bu renk yakışmayabilir.

 

kısa saç modelleri
kısa saç modelleri

 

Kısa saç modelleri ise genelde bu şekilde bir kesimle trend saç modelleri 2018 yılına damga vuruyor. Yorum sizin fakat benim çok beğendiğim bir model oldu.

 

Röfle ile Yapılmış Saç Modeli

 

röfle ile yapılmış saç modeli
röfle ile yapılmış saç modeli

 

Röfle son zamanlarda vazgeçilmez oldu, sabah işe gitmek için bir çok iş kadını kuaför kullanıyor ve röfle yaptırıyor. Fakat röflenin de bazı incelikleri var, hepsi güzel olmuyor, işte bu modeli tam olarak bunu göstermek için veriyorum.

 

Saç arkası farklı modelli trend saç modeli
Saç arkası farklı modelli trend saç modeli

 

Bu modeli de çok beğendiğimi söyleyebilirim, gerçekten çok orijinal bir model ve 2 farklı şekilde arkadan topuz yapabiliyorsunuz. Bu çeşitliliği ile de trend saç modelleri 2018 yılında dikkat çeken bir model olarak öne çıkmakta.

 

Yüksek at kuyruğu saç modeli
Yüksek at kuyruğu saç modeli

 

At kuyruğu sevenlerin özellikle sevecekleri bir model olan yüksek at kuyruğu modeli de gayet basit bir model, sade ve kullanışlı olması itibari ile sizler için seçtim.

İlginizi Çekebilir :   Mimoza Çapraz Şal by Gülsüm Elkhatroushi

 

Dalgalı Saç Trend Saç Modeli 2018

 

Dalgalı saç trend saç modeli 2018
Dalgalı saç trend saç modeli 2018

 

Son olarak trend saç modelleri 2018 arasında en çok beğendiğim model olan dalgalı saçlı modeli sizlere sunmak isterim. Bu şekilde saçları olanlar için gayet güzel bir model, kuaförünüze danışabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status