Tuğba Triko Hırka Modelleri 2016

Tuğba Triko Hırka Modelleri 2016

Trikolar sonbaharın ve kışın vazgeçilmez kıyafetlerinden. Eskiden anannelerin babannelerin ördüğü kalın kazaklar ve hırkalar hatta yelekler vardı. Şimdi de el örgüsü ürünler devam etse de hazır giyim hayatımızda olduğu sürece her kıyafetin biraz daha incesini arar olacağız. Bu yazımda tuğba triko hırka modelleri ve görsellerine değineceğim.

Mevsimler değişse de trikoların yeri yine sonbahar ve kış ayları oluyor. Hatta ilkbaharın o serin sabahlarında da trikolara veda edemiyoruz.

Tuğba Triko Hırka Modelleri İnceleme

Tuğba Uzun Hırka Modelleri
Tuğba Uzun Hırka Modelleri

Tuğba & Venn tesettür giyim de ‘Tuğba İstanbul – Sadeleşme Mevsimi’ adlı koleksiyonunda triko hırkalara yer verdi. Oldukça sade ve şık triko hırkalar indirimli fiyatlarla satışta.

Tuğba Triko Uzun Hırka
Tuğba Triko Uzun Hırka

 

Tuğba Triko Pembe Hırka Modelleri
Tuğba Triko Pembe Hırka Modelleri

Tuğba & Venn markasının 2016 triko hırka modelleri de bir hayli ince ancak %50 yün, %50 akrilikten üretildiği için bir o kadar da sıcak tutuyor. Renkler yine mevsime uygun füme, bordo, siyah gibi asil ve koyu sıcağı çeken renkler.

Tuğba Triko Hırka Modelleri Galeri ve Video

 

Tuğba triko hırka modelleri online web sitesinde satışta. Triko hırka fiyatları ise modellere göre değişiklik gösteriyor. Daha önce de triko hırka modelleri vermiştik. Bu modeller her yıl farklılıklar gösteriyor. Son yıllarda ise düğmesiz modeller modada hızla yayılmaya başladı.

Tuğba Triko çeşitleri
Tuğba Triko çeşitleri

 

Tuğba Triko Hırka Modeli
Tuğba Triko Hırka Modeli

Daha önce verdiğim hırka modellerini de yazı sonuna link olarak ekleyeceğim. Tuğba trikonun modelleri uzun olması belin altına düşmesi ile benim ilgimi çekti. Tüm modellerinde neredeyse bu çizgiyi yakalamışlar.

Sarı Renk Tuğba Triko Hırka
Sarı Renk Tuğba Triko Hırka

 

Tuğba Hırka Işlemeli Hırka
Tuğba Hırka Işlemeli Hırka

Her markanın stili farklı bazıları bel hizası yada bel üstü modeller yapıyorlar, ben bu tarz modelleri pek sevmiyorum. Size sevdiğim modellerden oluşturduğum galeriyi yazı sonunda verdim. Ayrıca yazı içerisinde örnek verdiğim modeller, gözüme hoş gelen modellerdir.

Tuğba Triko Hırka Modelleri
Tuğba Triko Hırka Modelleri

 

İlginizi Çekebilir :   Tuğba & Venn Hakkında..
Altın Renk Tuğba Triko Hırka Modelleri
Altın Renk Tuğba Triko Hırka Modelleri

Son yıllarda hırka kış modasının vazgeçilmez bir parçası oldu. Mağazalarda sıkça görüyor ve karşılaşıyoruz. Hemen hemen tüm markalar kış kombinlerinde hırka tercihi yapıyorlar. Aşağıda ki linki tıklayarak daha fazla modele ulaşabilirsiniz, tuğba triko hırka modelleri hakkında söyleyeceklerim bu kadar.

Salaş Hırka Modelleri için Tıklayınız

Tesettür Hırka Modelleri 2018 için Tıklayınız

Tesettür Triko Hırkalar için Tıklayınız

( Son Güncelleme : 14/02/2018 )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status