Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Tuğba 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp koleksiyonu, doğanın enerjisinden ve etnik desenlerden esinlenen renk ve desenlerden oluşuyor. Yeni sezon koleksiyonu için katalog çekimlerini gerçekleştiren tesettür markası, arka plan olarak doğanın eşsiz manzarasından faydalanıyor. Yeşil, kahve ve mavi tonlarının ağırlıkta olduğu manzaralar, koleksiyonun renk ve desenleri ile bütünleşiyor.

Kış Renklerinin Dengeli Uyumu

Kış aylarının vazgeçilmez renkleri hardal, camel, haki, taba ve gri gibi tonlar eşarplarda dengeli ve yalın bir şıklık katarak zarifliği ortaya çıkarıyor. Kışın sıcak tonlarla buluştuğu Tuğba giyim ve eşarp koleksiyonu modern çizgisini yeni sezonda da ortaya çıkarıyor.

Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu
Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu

Kusursuz Dokuya Sahip İpek Kumaşlar.. 

İpek kumaşlardan oluşan eşarp modelleri, birbirinden farklı renk ve desenleri ile sonbahar kış aylarının şık kombinlerindeki yerini alıyor. Tuğba Venn, eşarp koleksiyonu ile kullanımı şık detaylardan oluşan giyim tasarımları ile de dikkat çekiyor. Kürklü mantolar, kap ve trençkotlar soğuk günlerin anahtar parçaları olarak Tuğba imzası ile karşımıza çıkıyor..

Eşarp modellerinin yumuşak yapısı, saten ve ipek kumaşların asil duruşu ve görünümü ile bütünleşerek yeni sezondaki yerini alıyor.

Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp
Tuğba Venn 2016-2017 Sonbahar Kış Eşarp

Farklı Türdeki Desenler Bir Araya Geliyor

Sezonun öne çıkan çiçek ve etnik desenleri, sert çizgilerden oluşan geometrik desenler ile bir araya geliyor. Sıradanlıktan uzakta olan bu desen çeşitleri, sonbahar ve kış aylarında yükselişe geçerek eşarp modellerini güçlendiriyor.

İlginizi Çekebilir :   Eşarbı Şal Gibi Bağlama Tekniği Video
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status