Tulipa Turban Tülbent  Şal Modelleri

Tulipa Turban Tülbent Şal Modelleri

Tulipa Turban, bone şal modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Hem pratik hem şık hem de rahat olan bu şal modelleri tesettürlü bayanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Tülbent şal modelleri ve tüm seçme parçaların fotoğraflarını sizlerle buluşturduk.

Tulipa Turban Tülbent Şal Modelleri
Tulipa Turban Tülbent Şal Modelleri

Bu bone şal modelleri arasında sekiz farklı model bulunuyor. Bunlar arsında en dikkat çekenlerden biri de Tülbent Şal modeli. Tülbent her tesettürlü bayanın çeyizinde, evinde bulunan bir başörtüsüdür. Tülbentin özelliği kenarlarının işlenmiş olmasıdır. İster tığ işi ister iğne oyası ister mekik; tülbent kenarları mutlaka değişik işlemelerle süslenmiştir.

Tülbent Şal Modelleri Genel Bakış

Tülbent Şal Modelleri Mor Model
Tülbent Şal Modelleri Mor Model

İşte tülbent kenarlarından esinlenerek tasarlanan tülbent şallar da iki farklı modelde üretiliyor. Tülbent düz bant ve tülbent yonca şal modelleri.

Yeşil Tulipa Türban Şal Modelleri
Yeşil Tulipa Türban Şal Modelleri

Tülbent düz bant modeli, şalın alna gelen kısmının düz bir şekilde durmasından kaynaklanan bir isim. Tülbent yonca modeli ise, alın kısmına gelen şalın çapraz bantlar şeklinde görünmesinden dolayı verilmiştir.

Tülbent Şal Modelleri İncelemesi ve Galerisi

Yonca Işlemeli Tülbent şal Modelleri
Yonca Işlemeli Tülbent şal Modelleri

Tülbent kavramından dolayı her iki modelde de şal kenarları farklı işlemelerle süslenmiştir. Değişik renkleriyle tulipa turban web sitesinde tülbent düz bant şal modeli 150 TL ye tülbent yonca şal modeli de 150 TL ye satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Farklı Modellerde Şal Bağlama Videosu
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status