Türbanlı Gelin Başı

Türbanlı Gelin Başı

Son zamanlarda en çok tercih edilen gelinlik türleri arasında tesettür gelinlikler yer almıştır. Tesettür gelinlikler ile ilgili bütün gerekli tasarım çalışmaları yapılmış ve türbanlı bayanların seçiminde zevklerini göz önüne alacakları birçok model ortaya çıkmıştır. Buna istinaden türbanlı gelin başı modelleri de oluşturulmaya başlanmıştır. Kuaförlerde özellikle bu tarz konularda eğitim alan kişiler çalıştırılmaya başlanmıştır. Türbanlı gelin başı modelleri birçok özgün tasarım içeriği ile karşımıza çıkmaktadır. Son dönemlerin en moda sade saten bir türban üzerine duvak işlemeli gelin başları veya türbanın tasarıma girdiği şekiller kullanılmaktadır.

çok Taşlı Tesettür Gelin Başı
çok Taşlı Tesettür Gelin Başı

Türbanlı Gelin Başı Modelleri İncelemesi

Desenli Tesettür Gelin Başı
Desenli Tesettür Gelin Başı

Türbanlı bayanların tercih ettiği gelin başları arasında taşlı türbanların alından aşağı kadar düşen taşları ve türbanı kaplayan taşların altına gizlenmiş duvakla hoş ve zarif bir görüntü yaratmaktadır. Türbanlı gelin başı modelleri için çok fazla özgün tasarım modelleri bulunmakta ve istediğiniz tasarımları artı her kuaförde rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Yine gelin başlarında bir diğer modelde türbanı kapatan duvaklar kullanılmasıdır. Duvağın türbanın üstüne alna doğru yerleştirilmesiyle olmaktadır.

Farklı Tesettür Gelin Başı
Farklı Tesettür Gelin Başı

Gelin başı modelleri her sene farklı modeller ile dikkat çekmeye devam ediyor. Türbanlı gelinlikte çok önemli olan tesettürlü gelin başı modelleri seçerken verdiğim örneklere bakarak kafanızda fikir oluşturabilirsiniz.

Gösterişli Türbanlı Gelin Başı
Gösterişli Türbanlı Gelin Başı
Incili Taşlı Türbanlı Gelin Başı
incili Taşlı Türbanlı Gelin Başı

Türbanlı Gelin Başı Tüm Modeller ve Video

Sizler için en sevdiğim tesettür gelin başı modellerini seçmeye çalıştım. Tüm fotoğrafları örnek olsun diye özenle seçmeye çalıştım. Bu modellerden sizde sevdiklerinizi kuaförünüze göstererek yaptırabilirsiniz.

şık Gösterişli Türbanlı Gelin Başı
şık Gösterişli Türbanlı Gelin Başı

Gördüğünüz gibi tesettür gelin başı modelleri gerek taşlı motifli desenleri gerekse sade şık desenler ile gösteriş sevenlere de sadelikten yana olanlara da hitap ediyor.

Sade Türbanlı Gelin Başı
Sade Türbanlı Gelin Başı
önü Taçlı Tesettür Gelin Başı
önü Taçlı Tesettür Gelin Başı

Türbanlı gelin başı modelleri ile ilgili birde galeri ve video verdik. Bunları da inceleyebilirsiniz.

( Son Güncelleme : 26/01/2018 )

İlginizi Çekebilir :   Abiye Başörtü Modelleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status