Tuva, Şal Markası Olma Yolunda!

Tuva, Şal Markası Olma Yolunda!

Şal takan bayanların çoğalmasıyla şal modelleri üretimi de hızla artıyor. Birbirinden farklı desenler, değişi kumaş türlerinden üretilen şallar bayanların seçimini oldukça zorlaştırıyor. Tuva İstanbul, şal markası olma yolunda çalışmalarına hızla devam ediyor.

Nefes alan, rahat ettiren ve spor-şık olma özelliği taşıyan şal modelleri üreten Tuva, şal seven ve şal bağlayan tüm bayanların şal markası olmaya hazırız diyor.

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak nefes alan kumaşlardan üretilen şallar, keyifli tasarımlarla da ilgi çekiyor. İpek şallara eklenen püsküllerle trend bir görüntü sağlanıyor.  Hareketli, tek renk bu şallar düz bir elbise ile şık bir görünüme geçiş yapmanıza yeter.

Penye şal modellerinde ise yine nefes alabilme özelliği ile rahat bir kullanım sağlıyor. İster zincir aksesuarlarla ister de üç boyutlu çiçeklerle hareketlendirilmiş şallar da dikkatinizi çekecek.

Tuva, koleksiyonlarını da kumaş cinsine göre ve şal tasarımlarına göre adlandırıyor. Tuva Chic, ipek kumaştan üretilen şallara püskül, ponpon ya da dantelle hareketlendirilerek farklı şal modelleri tesettürlü bayanların beğenisine sunuluyor. Tuva Casual, penyenin rahatlığı şal modellerinde boy gösteriyor.

Tuva şal modelleri, en yeni şal modelleri :

İlginizi Çekebilir :   Burcu Aslan Koleksiyonu Modanisa'da
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status