Ucuz Eşarp Modelleri

Ucuz Eşarp Modelleri

Hemen hemen her kadın şık ve güzel giyinmek ister. Bu isteğin yanında bütçe sorunu da oldukça önemlidir.  Kısıtlı bütçeyle en iyisini almak istiyorsanız derlediğimiz ucuz eşarp modelleri yazımız tam size göre…

Ucuz eşarp modelleri dar gelirli bütçeden öğrenciye; birikim yapmak isteyenden kısıtlı maddi imkanlara sahip olana kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir. Çoğumuzun hayatında maddi olanaklarımızı idareli kullanmamız gereken zamanlar olmuştur. Kimimiz için bu fedakarlık yemeğe vereceğimiz para iken, kimi zaman giyime harcadığımız tutar olmuştur. Tam da bu noktada size alternatifler sunan ucuz eşarp modelleri derlemesi fikir edinmeniz açısından önem taşır.

Ucuz Eşarp Modelleri ve Fiyatları

Ucuz eşarp modelleri ve fiyatlarına değinecek olursak tesettürün en önemli parçası olan eşarpta, piyasada her bütçeye uygun eşarp modelleri bulabilmek mümkün. 10 liradan başlayan fiyatlar 400 liraya kadar uzanabiliyor. Bunun yanında beğendiğiniz eşarp modelleri bütçenizi aşıyorsa, indirim zamanını takip ederek, beğendiğiniz eşarbı oldukça uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Ucuz Eşarp Modelleri Ve Fiyatları
Ucuz Eşarp Modelleri Ve Fiyatları

Markası Mısırlı, kıvrımlı desene sahip olan eşarp, %100 polyester olmakla birlikte etiket fiyatı 32.50 iken %60 indirimle 12,50 fiyata satın alabilirsiniz.

Ucuz Eşarp Modelleri 2018

Kırmızı Ucuz Eşarp Modeli
Ucuz Eşarp Modelleri

Bonjela marka ekoseli kırmızı renkte olan eşarp %100 polyesterdir. Günlük kullanıma uygun ve kayma yapmayan bir eşarp olduğu sitesinde belirtilmiştir. Ürün şu an 50.00 liradan 19.90’a düşmüştür.

Yeşil Ucuz Eşarp Modeli
Yeşil Ucuz Eşarp Modeli

Şık ve ucuz eşarp modelleri içinden düz renkte olanlarda oldukça revaçta. Giydiğiniz kombin oldukça hareketli desenlere sahipse düz bir eşarp sizi oldukça şık gösterecektir. Fakat düz bir kombin tercihinizse eşarbınızdaki desenler giydiklerinize ayrı hava katacaktır. Sultan eşarp markalı ürün 24 liradan 15 liraya düşmüştür. Mevcut sitede ürünün farklı renkleri de mevcuttur.

Siyah Ucuz Eşarp Modelleri

Yukarıda bulunan yeşil düz renkteki ürünün bir farklı rengi olan siyah rengi de mevcut. 24 liradan 15 liraya düşen ürün, sizi siyahın zarafetiyle buluşturacak. Giydiğiniz hemen hemen bütün kombinlerin üzerine gidecek renkte olan siyahın asaletine 15 liraya sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Giyimde Pilise Etkisi
U.S. Polo Ucuz Eşarp Modelleri
ucuz eşarp modelleri

U.S.Polo marka olan ürün spor ve geometrik desenleri barındırıyor. Ürün twill dokumaya sahip olduğu için eşarplarınızın çabuk bozulmasını engeller. 44,90 etiket fiyatı iken indirimiyle 29 liraya sahip olabilirsiniz.

U.S. Polo Ucuz Eşarp Modeli
U.S. Polo Ucuz Eşarp Modeli

U.S.Polo marka ürün şu an %44 indirim oranıyla 44,90 liradan 25 liraya düşmüş durumda. Twill dokusuyla uzun süre bozulmayan eşarbın kumaşı polyesterdir.

Aker Ucuz Eşarp
Aker Ucuz Eşarp

Aker marka kahve zemin üzerine çiçek desenlerini barındıran bu ürüne 17,90’a sahip olabilirsiniz. %100 rayon olan bu ürün su ve leke tutmama özelliği vardır.

Aker Siyah Ucuz Eşarp Modeli
Aker Siyah Ucuz Eşarp Modeli

Aker marka sonbahar/kış koleksiyonuna ait bu ürüne 20,90’a sahip olabilirsiniz. Tabanı siyah renkte olan ürüne çiçek ve yaprak desenleri hoş bir görüntü katıyor.

Ucuz Eşarp Modelleri Kategorisinde Ucuz İpek Eşarp

Desenli Ucuz Eşarp Modeli
Desenli Ucuz Eşarp Modeli

Eşarpta kumaşının ipek olması oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olmasının göstergesidir. Tabi fiyatları da kalite doğrultusunda diğer eşarp türlerine göre daha fazladır. Ucuz eşarp modelleri dizimizde ucuz ipek eşarbı ayrı olarak eklemek gerektiğini düşündük.

Aker Mor Ucuz Eşarp Modeli

Aker marka %30 ipek, %70 pamuk kumaş türüne sahip bu ürün teninizin ısısına göre soğutma özelliği vardır.

Leopar Desenli Ucuz Eşarp Modeli
Ucuz Eşarp Modelleri Vakko

Vakko marka %100 tivil ipek kumaşa sahip olan kahve ve leopar desenli eşarp 163 liradan 69 liraya düşmüş durumda. Leke ve su tutmayan bu üründe markanın özelliği olan kansorejen madde ve kimyasallara yer verilmemesi de göz ardı edilmemesi gereken bir olgu.

Armanda Marka Ucuz Eşarp

Armanda marka turuncu-yeşil renkte olan eşarp çift taraflı kullanıma uygundur. %100 ipektir. Fiyatı 79,90’dır.

Ucuz eşarp modelleri dizimizde mevcut farklı sitelerden aldığımız görseller ve açıklamaları fikir edinmenize umarım katkı sağlamıştır.

Armine Ucuz Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2019 için Tıklayınız

2019 Ucuz Tesettür Abiye Modelleri için Tıklayınız

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. […] Salaş Hırka Modelleri Kına Başı Modelleri Pardesü Modelleri 2018 Tesettür Nişan Başı Modelleri Tesettür Hırka Modelleri 2018 Tesettür Kazak Modelleri 2018 Tesettür Triko Hırkalar Ferace Modelleri Yeşil Tesettür Abiye Modelleri Ucuz Eşarp Modelleri […]

  2. […] Sosyal Medyada Paylaşın: Like Tweetle +1 Pinterest Linkedin Etiketler: Kına Başı Modelleri Pardesü Modelleri 2018 Tesettür Nişan Başı Modelleri Tesettür Hırka Modelleri 2018 Tesettür Kazak Modelleri 2018 Tesettür Triko Hırkalar Ferace Modelleri Yeşil Tesettür Abiye Modelleri Ucuz Eşarp Modelleri […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status