Vakko Eşarp Burç Koleksiyonu 2017

Vakko Eşarp Burç Koleksiyonu 2017

Vakko eşarp 2017 ilkbahar yaz koleksiyonlarının dışında özel bir eşarp koleksiyonu daha sundu. Vakko Eşarp Burç Koleksiyonu ile farklı bir koleksiyona imza atmış oldu.

Burçlar, yüzyıllardır özellikle bayanların ilgisini çeken bir konudur. Astronomi ile ilgilenen pek çok bayan günlük astroloji yorumlarını mutlaka takip ederler. Ay ve güne göre belirlenen burçlar on iki adettir. Her birinin özellikleri farklı olduğu gibi burçların logoları da farklıdır. Genellikle isimlerine göre uygun resmedilen burç logolarını eşarp deseni olarak tasarlamak Vakko eşarp için de bir ilk oluyor.

Vakko eşarp 2017 modelleri arasında sıra dışı desenlerden on iki tanesi burçların logolarının bulunduğu bu koleksiyonda. Ancak burç koleksiyonundaki eşarp desen renkleri sadece kırmızı, beyaz ve maviden oluşuyor. İlk bakışta Amerikan bayrağı renklerini anımsatsa da burç logoları ile farklı bir havaya bürünen bu koleksiyondaki eşarp modelleri de ipek kumaştan üretilmiş.

2017 Vakko Eşarp Modelleri Burç Koleksiyonu 1

Yukarıdaki Vakko eşarp, burç koleksiyonu içinde bulunan Kova Burcu Eşarbıdır. “Gavroş” diye adlandırılan bu eşarpların boyutları 55 x 55 cm’dir. Fular gibi daha rahat kullanılabilir.

2017 Vakko Eşarp Modelleri Burç Koleksiyonu 2

Vakko Burç Eşarp Koleksiyonu eşarp modelleri, özel bir kutu ile satışa sunuluyor. Özel bir koleksiyon olduğu için paketlemesi de özel oluyor. Her bir burç için burç logoları gavoşun tam ortasına desenlendirilmiş. Kova, yay, balık, boğa, terazi, ikizler, aslan, başak, koç, yengeç, akrep, oğlak… Tüm burçlara ait amblemlerin bulunduğu Vakko Burç Eşarp Koleksiyonu, 2017 eşarp modelleri arasında en değişik eşarp modelleri arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir :   Argite Eşarp Modelleri 2017
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status