Veil Akıllı Eşarp

Veil Akıllı Eşarp

Veil, gelmiş geçmiş en akıllı eşarpla tanıştırıyor. Şu an gelecekte tutacak bir iş fikri olarak bakılıyor bu eşarpların üretimi, bu yazımızda veil akıllı eşarp modellerine yer vereceğiz. Çünkü tesettür giyimin en önemli parçası türban, eşarp için istenilen özelliklerin hepsi bu eşarplarda. Su iticilik, soğuk tutma ve havalandırma özellikleriyle geniş bir kitlenin ilgisini çeken bu teknoloji tesettürün geleceği olarak adlandırılıyor.

Nasıl ki itfaiye ve polis gibi güvenliğin son derece önemli olduğu meslek çalışanlarının kıyafetlerinde yanmazlık ve su geçirmezlik özellikleri gibi eşarplarda da bu teknolojinin kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Veil Akıllı Eşarp Modelleri İncelemesi

Veil Akıllı Eşarp Modelleri
Veil Akıllı Eşarp Modelleri

Daha önceden birkaç firmanın da çıkardığı su tutmayan eşarplar üretilmişti. Yağmurlu günlerde su tutmayan bu eşarplar, bir nevi yağmurluk görevi görüyor.

Turkuaz Veil Akıllı Eşarp
Turkuaz Veil Akıllı Eşarp

Veil akıllı eşarplar, su geçirmezliğin yanı sıra gördüğü güneş ışınlarının %80’ini de geri itiyor. Böylece güneşli günlerde daha serin tutuyor.

Veil Akıllı Eşarp Tüm Güzel Modeller

Son olarak Veil akıllı eşarplar lazer kesimle kesildiği için buruşmaya karşı dayanıklılık gösteriyor. Eşarp bu sayede daha düzgün görünüyor. Aşağıda ki, yani yazı sonunda ki gifde gördüğünüz üzere su geçirmez bir eşarp modeli ile karşı karşıyayız. Bu modelleri ileride sıkça göreceğiz.

Veil Akıllı Eşarp Modelleri Pamuklu
Veil Akıllı Eşarp Modelleri Pamuklu

Birçok firma bu özellikte eşarpları kullanacak, bu tarz yanmaz ve su geçirmez eşarplar meslek gruplarına özgü yapılıyor. Yani yanmaz eşarp günlük hayatta işimize yaramayabilir fakat itfaiye çalışanı bir birey için çok kullanışlıdır. Bu sebeple bu modeller ilk olarak bu tehlikeli meslek grupları tarafından tercih edilecektir.

Kırmızı Veil Akıllı Eşarp
Kırmızı Veil Akıllı Eşarp

Belki ilerde kurşun geçirmez eşarp modellerini de görebileceğiz. Böyle bir model üretilebilirse şüphesiz polis ve asker teşkilatımız için çok yararlı olacaktır. Allah onları korusun, çok zor işleri var ama kurşun geçirmez bir eşarp modeli ileride neden olmasın diyoruz. Son olarak uygulamalı olarak yazı sonunda gösterdiğimiz gife bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Vücut Yapısına Göre Muazzam Tesettür Etek Kombinleri

Veil akıllı eşarp alım satım işleriyle ilgileneler firma ile bağlantı kurabilirler.

.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status