Vücut Yapısına Göre Muazzam Tesettür Etek Kombinleri

Vücut Yapısına Göre Muazzam Tesettür Etek Kombinleri

Ne yazık ki; her insan istediği fiziğe sahip olamayabiliyor. Bu sebeple vücut tipine göre etek seçimleri konusunda çoğu kadının kafası karışıyor ve yapacağı tercihler arasında kararsız kalabiliyor. Bu yazımızda sizlere yardımcı olacak püf noktalardan bahsedeceğiz. Bilindiği üzere tesettürde etek en rahat kullanılan kıyafetlerden biridir. Keza bu severek giydiğimiz etek modellerinin bazıları bizi kilolu gösterebiliyor. Bu gibi sorunlardan kurtulmanın ilk hususu vücut tipimizi kavramamız gerektiğidir. Bu yazımızda tesettür etek kombinleri ve 20’den fazla görsele yer vereceğiz.

 

Tesettür Etek Kombinleri ve 20’den Fazla Görsel

 

yün Tesettür Etek Kombinleri
yün Tesettür Etek Kombinleri

 

Etek tercihlerinizde renkler ve desenlere çok dikkat etmelisiniz ki; bildiğimiz üzere vücut tipiniz ile birleşince büyük önem taşıyor. Kilolu bir bayan iseniz, daha koyu renkleri tercih etmeli ve desensiz, taşsız sade etekler seçmelisiniz. Zayıf bir fiziğe sahipseniz; desenleri çokça kullanabilir, hatta enine çizgili etekleri de tercih edebilirsiniz.

 

İnce belli hanımlar için öneriler

 

Tesettür Etek Kombinleri
Tesettür Etek Kombinleri

İnce bir bele sahipseniz; boyunuzun uzunluğu ya da kısalığı fark etmeksizin yüksek belli etek modellerini tercih etmenizi tavsiye edebiliriz. Denediğinizde yüksek belli eteklerin zayıf fizikli bayanlarda çok zarif ve şık durduğunu göreceksiniz. Bu eteğin modelinde eteğinizin bel kısmı pileli veya büzgülü olabilir. Bu tasarım belinizin size sağladığı dezavantaj olacaktır.

 

Tesettür Etek Kombini
Tesettür Etek Kombini

 

Kalçalarınızın daha küçük olduğunu düşünüyorsanız etek modelinin tamamı pileli veya büzgülü çalışmaları arasında karar verebilirsiniz.

 

tarz Tesettür Etek Kombinleri
tarz Tesettür Etek Kombinleri

 

Boyundan dert yanan bayanlar uzun boyunlarını değerlendirebilirler. Pantolon modelleri haricinde üzerinizde olacak kloş etekler sizin daha zarif ve şık kombinler yaratmanızı sağlayacaktır. Uzun boy ve ince bacaklarınız var ise; bu tür eteklerin size daha fazla yakışacağından kuşkusuz emin olabilirsiniz.

 

Hafif balık etliyim diyorsanız

kilolular için Tesettür Etek Kombinleri
kilolular için Tesettür Etek Kombinleri

 

İlginizi Çekebilir :   Hazır Eşarp Zehrace'den

Kiloluyum ve göbek kısmım var diyorsanız; etekler sizin için ikinci plana düşüyor olabilir. İnce kemerli etek modelleri veya lastikli beli var olan modelleri göbeğinizin altında veya üzerinde durduğunda kötü bir görünüm oluşabilir.

 

kilolu hanımlar için Tesettür Etek Kombinleri
kilolu hanımlar için Tesettür Etek Kombinleri

 

Göbek bölgenizi gizlemek için ince kemerli etekleri 2. plana atıp kalın korsajlı etek modellerini tercih etmelisiniz. Bu şekilde korse etkisi yaratacaktır, korsajlı uzun etekleri yüksek belde tercih edebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status