Yarım Tesettür Mayo Modelleri

Yarım Tesettür Mayo Modelleri

Yarım tesettür mayo modelleri aslında bir alternatif olarak karışımıza çıkmaktadır. Mayo, bikini giymek istemeyen kesimde bu modelleri tercih edebilmektedir. Bu sebeple bu yazım da genel manada yarım tesettür mayo modellerine değineceğim.

Yarım tesettür mayo modelleri tam olarak haşema gibi olmasa da, tesettür giyime de aykırı olsa da genelde bu modeli sadece kadınlar plajında denize girenler, daha rahat olması açısından tercih edebiliyor. Bir diğer tercih edenler ise açık bayanlar, bu mayoyu biraz daha kapalı mayo giymek açısından tercih edebiliyorlar.

Kare Desenli Yarım Tesettür Mayo
çizgili Siyah Yarım Tesettür Mayo

Bu modelimiz taytlı bir model olup kare desenlerden oluşmaktadır. Yarım tesettür mayo modelleri arasında siyah tarzı ile dikkat çekmektedir. Gayet şık bir model olup, benim çok beğendiğim bir modeldir. Siyah renkleri sevenlere ve siyahtan vazgeçmek istemeyenler için motifli sade bir modeldir.

Yarım Kollu Yarım Tesettür MayoSiyah Sarı Turkuaz

Bu model de yarım tesettür mayo modelleri arasında benim sevdiğim bir modeldir, üst kısım tişört tarzıdır ve ilk model gibi sıkı değildir, biraz daha gevşektir. Yine renkleri çok hoş olan bir modeldir, siyah ve turkuaz gerçekten çok yakışmaktadır.

Büyük Beden Yarım Tesettür Mayo

Yarım Tesettür Mayo Açık Yeşil Turkuaz

Bu modeller ise kilolu bayanların sıkça tercih ettiği bir modeldir. Yarım tesettür mayo modelleri genelde kilolu hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Bu sebeple bir çok çeşit model bulunmaktadır. Kilo bayanlar için rahat ve geniş olması da bu modellerin tercih edilmesinde bir etkendir.

Kırmızı Mavi Desenli Mayo Modeli

Yarım Tesettür Mayo Mavi Plaj

Kırmızı mavi desenli yarım tesettür mayo modeli benim en çok hoşuma giden modellerden birisidir. Bu sebeple buraya koymak istedim, gerçekten renkleri ve yapısı ile öne çıkan ve çok özel olan bir modeldir. Bu yıl plajlarda bu zarif model ile sıkça karşılaşa biliriz.

İlginizi Çekebilir :   Rabia Z Pratik Şal Bağlama

Bu model kendine özgü renkleri ve rahat yapısı ile bir çok kişinin tercihi olacaktır.

Çiçek Desenli Mayo Modeli

Yarım Tesettür Mayo çiçekli

Çiçek desenli mayo modeli ise yine farklı bir tarzı ile beğenileri topluyor. Bu tür mayolar ilk çıktıklarında çok sade, baskısız olarak pazarlanıyordu. Fakat son yıllarda fazlası ile tutulması ile bu modellere çeşitlilik gelmiştir. Yeni yeni çiçekli, motifli modelleri görebiliyoruz.

Editör seçimi olan bu model zarif ve ince yapısı, çiçek desenleri ile göz almaktadır.

Tam Tesettür Mayo Modeli

Yarım Tesettür Mayo Siyah Beya

Bu modeli de eklemek istedim, bu modelin bacakları ve kolları tamamen kapalıdır, bu tarz modellerde satılmaktadır. İsteğe bağlı olarak, zevkinize göre bu şekilde modelleri de tercih edebilirsiniz. Yapı olarak aynı olmakla beraber bu model kolları ve tayt uzunluğu fazladır.

Bu modellerin kolsuz bluz mayoları da bulunmaktadır.

Aşağıda tüm seçtiğim modelleri yayınlıyorum, siz de bu modelleri inceleyerek kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Yorum kısmına fikir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status