Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlikler

Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlikler

Genelde ülkemizde birçok kişi bahar ve yaz aylarında düğün yapar. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında eğer olağanüstü bir durum yoksa; çiftler bu tarihte düğün yaparak dünya evine girerler. Yazın düğün yapacak olan gelin adayları için de gelinlik tasarımı yapan markalar, modellerini yaza özel olacak şekilde dizayn ederek piyasaya sürerler.

Yazın gelin adaylarının en çok ilgisini çeken modellerin başında ise; yaza özel prenses gelinlik modelleri gelmektedir. Bu tür gelinlikler ile birlikte gelin adayları son derece şık ve bir o kadar da alımlı bir duruşa sahip olma imkanı ile karşı karşıya kalırlar.

 

işlemeli tesettür prenses gelinlik
işlemeli tesettür prenses gelinlik

 

Gelin adayları için özel olarak dizayn edilen prenses model gelinliklerin içerisinde; farklı seçenekler de mevcuttur. Örneğin bir kişi cesur giyinmeyi tercih ediyor ise; dekolteli, yırtmaçlı ya da kısa prenses gelinlikleri tercih eder.

Yaza Özel Prenses Gelinlik Modelleri

 

kapalı prenses gelinlik modeli
kapalı prenses gelinlik modeli

 

Tesettürlü gelin adayları ise; kapalı bir şekilde tasarlanmış olan prenses gelinlikler arasından seçimlerini yaparak, düğünlerinde en güzel olma yolunda önemli bir adım atmış olurlar. Şimdi sizlere yazlık prenses gelinlik modelleri içerisinden birçok farklı seçeneği sunacağız.

 

Tesettüre Uygun Prenses Gelinlikler

 

pembe renk prenses gelinlik modeli
pembe renk prenses gelinlik modeli

 

Kapalı giyinen gelin adaylarının birçoğu yaz aylarında tesettürlü prenses gelinliklere yöneliyorlar. Bu şekilde herkesin ilgisini çekme imkanı bulurken; muhafazakar görüntülerinden de ödün vermemiş oluyorlar.

 

Dekolteli Prenses Gelinlikler

 

Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlik
Yaza Özel Birbirinden Şahane Prenses Model Gelinlik

 

Sırt ve göğüs dekolte detayı bulunan prenses gelinlikler; daha çok cesur bir giyim tarzına sahip olan ve vücuduna güvenen gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Bu şekilde düğüne katılan herkesi etkilemek daha kolay olacaktır.

 

Yırtmaçlı Prenses Gelinlikler

 

presenses gelinlik modeli
presenses gelinlik modeli

 

Derin ya da hafif yırtmaç detayı bulunan yazlık prenses gelinlikler de yine cesur gelin adayları tarafından seçimi yapılan modeller arasında yer alıyor. Bu tarz gelinlikler ile bacakların güzelliği de bir şekilde ortaya çıkmış oluyor.

İlginizi Çekebilir :   Tesettür Makyajı Nasıl Olmalıdır?

 

Kabarık Prenses Gelinlikler

 

tesettür Prenses Model Gelinlikler
tesettür Prenses Model Gelinlikler

 

Yazlık prenses gelinlik modelleri 2019 tasarımları içerisinde de en fazla dikkat çeken model; kabarık prenses gelinlikler oluyor. Gelin adayı bu tarz gelinlik tasarımları ile birlikte muazzam bir görünüme kavuşuyor.

 

Dantelli ve Taşlı Prenses Gelinlikler

 

şahane Prenses Model Gelinlikler
şahane Prenses Model Gelinlikler

 

Prenses model gelinliklerde en fazla dikkat çekeni; dantele ve taş detayı olan modeller oluyor. Zira bu şekilde ilgi çekmek daha kolay bir hale gelmiş oluyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status