Yeni Sezon Eşarp Dokunuşları

Yeni Sezon Eşarp Dokunuşları

Tesettür giyimi baştan sona şekillendiren ana kombin unsuru kullanılan eşarplar olması nedeniyle seçim notasında hem uyum, hem zarafet hem de kalitenin sunduğu şıklık bütünlüğü dikkate alınmaktadır. Yeniliklerin kazandırıldığı 2015 yeni sezon eşarplar dünya markalarının koleksiyonlarında rengi, dokusu, tasarımı ile kusursuz stilize edilerek, zengin seçenekleri naif çizgi geçişleri ile sunmaktadır.

Yeni sezon eşarplar geçmiş dokularını unutmayarak harmanlanmış yeni trend mor, zümrüt yeşili, saks mavisi ve bordo renkleri ile güçlü tasarımları bayanların kombinesine sunmaktadır. Vazgeçilemeyen geometrik desenler gene trend çizgisini koruyarak, geçişlerde renk zıtlıkları ile farklılığını ön plana çıkarmıştır. Her zaman için farklılığı ve şıklığı bir arada elde etmek isteyen tesettürlü bayanlara, bu sezon karakalem figürlü seçenekler popüler olarak tercihlerin arasında renk kusursuzluğu ile yer almaktadır.

Yeni sezon eşarplar, kumaş üzerine işlenilen manzara dokuları oldukça farklı yeni neslin simgesi durumunda baş seçenekler arasında dikkat çekerek, zengin bir çatı altında kusursuz modeller her markada güçlü çizgilerde oluşturulup sunulmuştur.

İlginizi Çekebilir :   Aker Eşarp Modelleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status