Zühre Eşarp’tan Videolu Eşarp Bağlama Modelleri 2

Zühre Eşarp’tan Videolu Eşarp Bağlama Modelleri 2

Zühre eşarp videolarıyla eşarp bağlama modellerinden öğrenmeye devam ediyoruz. Videolu eşarp bağlama modelleri daha önce sizlere yansıtmıştık.Bu yazımızdaki videoda gösterilen eşarp bağlama modeli oldukça sık kullanılan bir modeldir. Özellikle marka ipek eşarplarda eşarbın markasını sırtta kalan eşarp bölümünde göstermeye yönelik takanlar da yok değildir. Ancak bunun yanında hem şık hem kullanışlı bir modeldir.

Kare eşarp üçgen katlanıp çene altından iğnelendikten sonra kalan iki eşarp ucu arkada kalan parçanın altından yani enseden bağlanır. Bu videoda arkadan bağlama işlemi iki ucu iğnesiz düğümlemek şeklinde yapılmış. Özellikle ipek eşarplarda kırışıklık olmasın diye bunu iğne ile yapmak daha mantıklı geliyor.

Videolu Eşarp Bağlama Teknikleri 3
Videolu Eşarp Bağlama Modelleri

Arkada uçlar birleştirildikten sonra da ön tarafta boyunda kalan kısımlar düzeltilir ve eşarp modeli tamamlanmış olur. Bu videoda gördüğünüz model boyundan bağlamalı olup çok pratik bir modeldir. Bir dakikadan kısa bir sürede eşarbınızı bağlayabilirsiniz. Fikirlerinizi ve yorumlarınızı yazı sonunda belirtirseniz sevinirim.

Videolu Eşarp Bağlama Modelleri

Videolu Eşarp Bağlama Teknikleri 1
Videolu Eşarp Bağlama Modelleri

Videolu eşarp bağlama modelleri ile ilgili bir çok video sizlere ulaştırdık, bunlardan en beğendiklerimi aşağıdaki linklerden sizlere sunacağım. Umarım sizlerinde hoşuna gidecektir. Bu modeller son derece zarif ve çok kullanışlı modeller olmakla birlikte her yaşa hitap eden modellerdir. Eşarp ve şal bağlama modellerini seçerken çok özen göstererek özellikle pratik bağlama modellerini sizlere ulaştırmaya dikkat ettim.

İğnesiz Eşarp Bağlama Nasıl Yapılır Videolu Tıkla

2018 Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

En özgün 15 Adet Resimli Eşarp Bağlama Modelleri için Tıkla

Yaşa Göre Eşarp Bağlama Stilleri için Tıkla

Videolu Eşarp Bağlama Modelleri Uygulaması

Bu video da ki model gerçekten çok pratik modeldir. Yine 1 dakikadan kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz bu modeli özellikle seçtim. Son zamanlarda çok soru gelmeye başladı, daha pratik modeller gönderebilir misiniz diye? Bu sebeple siz değerli takipçilerimize bu güzel eşarp bağlama tekniğini uygun gördüm. Videolu eşarp bağlama modelleri verdiğim video da mevcuttur, umarım işinize yarar. Sizin fikirlerinizi çok önemsemek ile birlikte geri dönümleri sabırsızlıkla bekliyorum.

İlginizi Çekebilir :   Türbanlı Gelin Başı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

DMCA.com Protection Status